Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Obendorf Gusztáv Adolf (1865-?): Kecskemét, Ferencesek kertje. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26,5×16,5 cm
10254.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Orsovai Valéria (1943 -): Virágok. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×25 cm
10255.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Orvos András (1939- ): Erdő. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60×50 cm
10256.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Osváth Miklós (1935-2004): Falusi utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×42,5 cm
10257.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Józsefhegy. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 20×29 cm
10258.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paczka Ferenc (1856-1925): Fatima. Olaj, karton. Jelzett. Dekroatív fakeretben. 23x17,5 cm.
10259.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Paizs László (1935-2009): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 60x80 cm / László Paizs (1935-2009): Still life. Oil on canvas, signed. Framed, 60x80 cm
10260.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Paul Paede (1868-1929): Kislány portré, 1907. Olaj, karton, jelezve balra fent. Dekoratív fakeretben. 32×25 cm / Paul Paede (1868-1929), German painter: Portrait of a girl, 1907. Oil on board, signed upper left. Framed. 32×25 cm
10261.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Pálinkás Éva (1980-): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. 38x47 cm
10262.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): Nagyvázsonyi lovasjátékok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34x49 cm
10263.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pataki Ferenc (1941-): Csacsi. Vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel 49x59cm
10264.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF