Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2629782
10253
419
Németi Judit (1954-): Szigetközi fűzfák, 1989. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/50). Lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5×32 cm 2639231
10254
419
9500
Obendorf Gusztáv Adolf (1865-?): Kecskemét, Ferencesek kertje. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26,5×16,5 cm 2648528
10255
419
15000
Orsovai Valéria (1943 -): Virágok. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×25 cm 2583831
10256
419
26000
Orvos András (1939- ): Erdő. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60×50 cm
2629784
10257
419
Osváth Miklós (1935-2004): Falusi utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×42,5 cm 2629781
10258
419
Ősz Dénes (1915-1980): Józsefhegy. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 20×29 cm 2644562
10259
419
22000
Paczka Ferenc (1856-1925): Fatima. Olaj, karton. Jelzett. Dekroatív fakeretben. 23x17,5 cm. 2588937
10260
419
70000
Paizs László (1935-2009): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 60x80 cm / László Paizs (1935-2009): Still life. Oil on canvas, signed. Framed, 60x80 cm 2591180
10261
419
120000
Paul Paede (1868-1929): Kislány portré, 1907. Olaj, karton, jelezve balra fent. Dekoratív fakeretben. 32×25 cm / Paul Paede (1868-1929), German painter: Portrait of a girl, 1907. Oil on board, signed upper left. Framed. 32×25 cm
2644996
10262
419
Pálinkás Éva (1980-): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. 38x47 cm
2647286
10263
419
Pásztor Gábor (1933-2012): Nagyvázsonyi lovasjátékok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34x49 cm 2627597
10264
419
Pataki Ferenc (1941-): Csacsi. Vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel 49x59cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF