Németi Judit (1954-): Szigetközi fűzfák, 1989. Litográfia, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nemeti-Judit-1954-Szigetkozi-fuzfak-1989-Litografia-papir-jelzett-szamozott-4550~II2629782
2629782
10253
419
Beschreibung: Németi Judit (1954-): Szigetközi fűzfák, 1989. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/50). Lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5×32 cm