Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2650189
10265
419
vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Vacsorázók. Tempera, karton, jelzett, 41x51 cm 2649900
10266
419
Pataky Sándor (1880-1969): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Sérült, hajtott, 53,5×77 cm
2645406
10267
419
40000
Péczely Antal (1891-1944): Pipázók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm 2650566
10268
419
30000
Stanislas Pierret (?-): A várakozás. Monotípia, papír, jelzés nélkül. Kiállítva és reprodukálva: Elmegyek, elmegyek...! Stanislas Pierret alkotásai. 2004, katalógus, 15. oldal. A tétel részét képezi a katalógus. Paszpartuban, 24,5x20 cm. Apró felületi sérüléssel. / monotype on paper, unsigned, reproduced in a catalogue which is part of thsi lot
2578937
10269
419
2578923
10270
419
Pintér József (1922-2002): Fodor bácsi. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 37,5x30 cm
2576956
10271
419
8500
Pintér József (1922-2002): Fényözön. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 16x22,5 cm
2566145
10272
419
2623034
10273
419
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Lap széle foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, törött üveggel. 64×49 cm. 2543567
10274
419
Pupler Ágnes (1974-): Robbanás. Akril, vászon. Jelzett. 50x50 cm 2543568
10275
419
2438784
10276
419
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF