Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Vacsorázók. Tempera, karton, jelzett, 41x51 cm
10265.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pataky Sándor (1880-1969): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Sérült, hajtott, 53,5×77 cm
10266.

Rufpreis:
5 000 HUF

Péczely Antal (1891-1944): Pipázók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
10267.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Stanislas Pierret (?-): A várakozás. Monotípia, papír, jelzés nélkül. Kiállítva és reprodukálva: Elmegyek, elmegyek...! Stanislas Pierret alkotásai. 2004, katalógus, 15. oldal. A tétel részét képezi a katalógus. Paszpartuban, 24,5x20 cm. Apró felületi sérüléssel. / monotype on paper, unsigned, reproduced in a catalogue which is part of thsi lot
10268.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10269.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pintér József (1922-2002): Fodor bácsi. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 37,5x30 cm
10270.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pintér József (1922-2002): Fényözön. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 16x22,5 cm
10271.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10272.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Engedjétek hozzám... (Jézus gyerekekkel). Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Lap széle foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, törött üveggel. 64×49 cm.
10273.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pupler Ágnes (1974-): Robbanás. Akril, vászon. Jelzett. 50x50 cm
10274.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10275.

Rufpreis:
8 000 HUF

10276.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF