Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Kunt Ernő (1920-1994): A Szépkilátó (Balaton). Színezett nyomat, papír, jelzett,számozott (16/50). Paszpartuban, 19×27,5 cm
10193.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Balaton, füredi öböl. Színezett nyomat, papír, jelzett, számozott (11/50). Paszpartuban, paszpartun autográf ajándékozási sorokkal, 19×27,5 cm
10194.

Rufpreis:
5 000 HUF

Laicha Jenő (?-? ): Libák. Ceruza, papír. Jelzett. Apró foltokkal. 15X10,5cm
10195.

Rufpreis:
1 600 HUF

Laicha Jenő (?-? ): Szivarozó majmok. Ceruza, tus, papír. Jelzett. 15X10,5cm
10196.

Rufpreis:
2 000 HUF

Laicha Jenő (?-? ): Hans Albers karikatúra, 1934. Toll, papír. Jelzett. Kissé foltos. 15X10,5cm
10197.

Rufpreis:
1 600 HUF

Laicha Jenő (?-? ): ,,Na jöhet aki mer!". Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 15X10,5cm
10198.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lantos Ferenc (1929-2014): Portrék. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 30,5x7,5 cm
10199.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Legány Zoltán (1911-1993): Lovran, 1974. Akvarell, tus,00 papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 29×20,5 cm
10200.

Rufpreis:
8 000 HUF

10201.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Legéndy József (1927-2007): Tavasz. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x20 cm
10202.

Rufpreis:
1 200 HUF

10203.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Legéndy József (1927-2007): 2 db II. világháborús ("1945", "Győzelem) és 1 db 1919 témájú grafika ("Előre"). Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm
10204.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF