Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

10375.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Vén Zoltán (1941- ): Zrínyi Milkós, pajzán erotikus rézkarc, papír, jelzett, 20x13,5 cm
10376.

Rufpreis:
5 000 HUF

Venczel Árpád (?-): Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 46x30 cm.
10377.

Rufpreis:
5 000 HUF

10378.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vertán Erzsébet ( - ): Fenyőerdő 1965. Pasztell, papír. Hátoldalán jelzett, 60x45cm
10379.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vetlényi Zsolt (1967-): Lilion és almafa II. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 72/100, 14,5×10,5 cm
10380.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vetlényi Zsolt (1967-): Lilion és almafa I. (csipkebogyóval). Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 72/100, 19×13 cm
10381.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Kodály Zoltán. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
10382.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Dózsa László Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
10383.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vincze László (1934-2020): Dunakanyar. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, apró sérüléssel (benyomódással a vásznon), fakeretben, 60×80 cm
10384.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Vincze László (1934-2020): Vízparti táj, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 27×40,5 cm
10385.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vinkler László (1912-1980): Tasiszta táj. Lavírozott tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 30×35 cm
10386.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF