Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével, amely szerint szerepelt a művész 1985-ben, a győri Képcsarnokban rendezett kiállításán. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x80 cm
10351.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm
10352.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tokay János (1919-?): Pipacsok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (10/25), feltekerve, 61x50 cm
10353.

Rufpreis:
8 000 HUF

Amerigo Tot (1909-1985): Női akt. Szitanyomat, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 26x36 cm
10354.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tot, Amerigo (1909-1984): Artisták. Mezzotinto, papír, jelzett és datált (Tot 80),számozott (83/100). Foltos, hullámos, kisebb felületi sérüléssel. 40x30 cm
10355.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tuka László (1924-2007): Őszi párbaj. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap szélén törésnyomokkal, 32,5×42 cm
10356.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tulipán László (1943-2007): Séta. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 23/100. Üvegezett fakeretben, 10×18 cm
10357.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Turi Jobbágy József (?-?): Kéményseprő a Tabánban. Akvarell, papír, jelzett, szélelinél kissé sérült, 32×23,5 cm
10358.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Uhrig Zsigmond (1919-1993): Nagymaros. Tempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, sérült. Fakeretben, 60×82,5 cm
10359.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10360.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Tehenes szekér, 1961. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, kissé sérült, 46x58 cm
10361.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ujváry Lajos (1925-2006): Műteremben. Szén, papír, jelzett. 47,5x41,5 cm
10362.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF