Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2647358
10351
419
22000
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével, amely szerint szerepelt a művész 1985-ben, a győri Képcsarnokban rendezett kiállításán. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x80 cm
2503972
10352
419
Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm
2627584
10353
419
Tokay János (1919-?): Pipacsok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (10/25), feltekerve, 61x50 cm
2591256
10354
419
Amerigo Tot (1909-1985): Női akt. Szitanyomat, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 26x36 cm 2645029
10355
419
Tot, Amerigo (1909-1984): Artisták. Mezzotinto, papír, jelzett és datált (Tot 80),számozott (83/100). Foltos, hullámos, kisebb felületi sérüléssel. 40x30 cm 2652878
10356
419
Tuka László (1924-2007): Őszi párbaj. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap szélén törésnyomokkal, 32,5×42 cm 2650613
10357
419
Tulipán László (1943-2007): Séta. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 23/100. Üvegezett fakeretben, 10×18 cm 2648527
10358
419
Turi Jobbágy József (?-?): Kéményseprő a Tabánban. Akvarell, papír, jelzett, szélelinél kissé sérült, 32×23,5 cm
2651236
10359
419
48000
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Nagymaros. Tempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, sérült. Fakeretben, 60×82,5 cm 2447932
10360
419
2539736
10361
419
Ujváry Lajos (1925-2006): Tehenes szekér, 1961. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, kissé sérült, 46x58 cm 2607564
10362
419
Ujváry Lajos (1925-2006): Műteremben. Szén, papír, jelzett. 47,5x41,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF