Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642751
10109
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Hellbrunn(Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) 2642750
10110
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Urstein (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) 2642749
10111
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Anif (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) 2642748
10112
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Goldenstein (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) 2642747
10113
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Aigen (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) 2642745
10114
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Hohenelbe (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) 2642746
10115
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Leopoldskron (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) 2626787
10116
419
Hajdú Katalin (1932-): Ciklámen. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x32 cm
2646983
10117
419
75000
Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Férfi portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm 2646987
10118
419
75000
Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Nő portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm 2628622
10119
419
Holló László (1887-1976): Férfi portré tanulmány, 1947. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x22 cm 2623272
10120
419
Keith Haring (1958-1990): Ofszet - lito papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 12/150. Keith Haring Foundation szárazpecséttel jelzett. Tanúsítvánnyal. Képméret 33x42 cm, Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF