Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Hellbrunn(Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal)
10109.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Urstein (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal)
10110.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Anif (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal)
10111.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Goldenstein (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal)
10112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Aigen (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal)
10113.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Hohenelbe (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal)
10114.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Leopoldskron (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal)
10115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hajdú Katalin (1932-): Ciklámen. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x32 cm
10116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Férfi portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm
10117.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Nő portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm
10118.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Holló László (1887-1976): Férfi portré tanulmány, 1947. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x22 cm
10119.

Rufpreis:
12 000 HUF

Keith Haring (1958-1990): Ofszet - lito papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 12/150. Keith Haring Foundation szárazpecséttel jelzett. Tanúsítvánnyal. Képméret 33x42 cm, Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm
10120.

Rufpreis:
10 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF