Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Férfi portréja. Olaj, vászon, jelezv... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Halasz-Hradil-Elemer-1873-1948-Ferfi-portreja-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-Feluleti-~II2646983
2646983
10117
419
75000
Beschreibung: Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Férfi portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm
: pk