Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409867
10097
419
4600
2625517
10098
419
24000
2644244
10099
419
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, Parlament. Olaj, farost, jelzés nélkül. 60x80 cm
2541257
10100
419
7500
2553524
10101
419
900
Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm 2553701
10102
419
2586084
10103
419
Győre György (működött a 20. sz. első felében/közepén?): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, kissé sérült, 51×39,5 cm 2543574
10104
419
85000
2643623
10105
419
H. Pangó Anna: Őszi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben. 11x16cm 2642754
10106
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Flederbach (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 24x15cm (Foltokkal) 2642753
10107
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Glanegg (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) 2642752
10108
419
Erzherzog Heinrich Ferdinand von Habsburg-Lothringen (1878-1969): Karlsberg (Salzburg). Rézkarc, papír, jelzett, 15x24cm (Foltokkal) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF