Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 5 db mű: Balatonfüredi részletek. Ceruza, papír, jelzés nélkül, mind sérült és hiányos, helyenként kissé foltos, 12,5x20 cm
10157.

Rufpreis:
3 000 HUF

10158.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Balatonfüredi vitorláskikötő, 1962. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5x21,5 cm
10159.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Katona Kiss Ferenc (1909 - 1995): Kőröstorokban. 1964. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 18x18cm
10160.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kazacsay Gerőné, Hirsch Lujza (1871-?): Balerina. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Feltekerve, sérült. 80x61 cm.
10161.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kerekes József (1892-1938): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 18×20 cm
10162.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kézdi-Kovács Elemér saját kezű tanulmányrajzai, köztük London és angol és magyar nyelvű sorokat is tartalmazó kéziraton, tus, jelzés nélkül, papír, gyűrődésnyommal az egyik sarkán, 19x31 cm
10163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Bajszos férfi portréja. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 50×35 cm.
10164.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 35x25 cm
10165.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), 2 db mű: Álló női akt és férfi akt, 1920. Szén, papír, mindkettő jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Álló férfi akt sérült, foltos. Álló női akt kissé sérült és kissé foltos. 57x37,5 és 63x44 cm
10166.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Tehénpásztor. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Sérült, foltos. 28x34 cm
10167.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 2 db mű: Álló női akt és férfi akt, 1913-14. Szén, papír, mindkettő jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindkettő kiebb lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. 61x33 és 56x34,5 cm
10168.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF