Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 5 db mű: Balatonfüredi részletek. Ceruza, papír, jelzés nélkül, mind sérült és hiányos, helyenként kissé foltos, 12,5x20 cm
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi fények, 1965. Akvarell, papír. Jelzett. Katona Kiss Ferenc autográf ajándékozási soraival 1971-ből. Üvegezett fa keretben. 12x25 cm
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kézdi-Kovács Elemér saját kezű tanulmányrajzai, köztük London és angol és magyar nyelvű sorokat is tartalmazó kéziraton, tus, jelzés nélkül, papír, gyűrődésnyommal az egyik sarkán, 19x31 cm
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 35x25 cm
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), 2 db mű: Álló női akt és férfi akt, 1920. Szén, papír, mindkettő jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Álló férfi akt sérült, foltos. Álló női akt kissé sérült és kissé foltos. 57x37,5 és 63x44 cm
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 2 db mű: Álló női akt és férfi akt, 1913-14. Szén, papír, mindkettő jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindkettő kiebb lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. 61x33 és 56x34,5 cm