Mányai József (1875-?): Férfi portré. Olaj, vászon. Jelzett. Javított.... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Manyai-Jozsef-1875-Ferfi-portre-Olaj-vaszon-Jelzett-Javitott-Apro-serulessel-be~II2616624
2616624
10219
419
Rufpreis:
12 000 HUF 32,52 EUR , 37,50 USD
Beschreibung: Mányai József (1875-?): Férfi portré. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Apró sérüléssel (benyomódással). Dekoratív fakeretben, 50×40cm
: tm