Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Szén, papír, jelzés nélkül. 30,5x21,5 cm
10277.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Letűnt kor, 1986. Kréta, karton,, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 50x70 cm
10278.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
10279.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Oszkár (1893-1965): Csendélet, 1959. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Nagy Oszkár autográf datálásával és feliratával balra lent. Proveniencia: Nagy Oszkár vázlatkönyve. Plexiüvegezett keretben, 20×29 cm / pencil on paper, unsigned, with Oszkár Nagy's autograph description on the lower left. Framed.
10280.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10281.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy Zsuzsa (?-): Tokaji hegyek, Pilisi hegyek. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 14×22 cm
10282.

Rufpreis:
3 000 HUF

10283.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nemes Tibor (1955- ): Tenger. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10284.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 20x20 cm
10285.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Novák Lajos (1927-1989): Falu télen. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29×39 cm
10286.

Rufpreis:
3 000 HUF

Obendorf Gusztáv Adolf (1865-?): Kecskemét, Ferencesek kertje. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap felső részében vágással (két részből áll), 29×16,5 cm
10287.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Obendorf Gusztáv Adolf (1865-?): Kecskeméti részlet. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 19,5×28,5 cm
10288.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF