Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2589178
10277
418
Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Szén, papír, jelzés nélkül. 30,5x21,5 cm
2492622
10278
418
Nagy Lajos (1956-): Letűnt kor, 1986. Kréta, karton,, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 50x70 cm
2433307
10279
418
Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
2556201
10280
418
36000
Nagy Oszkár (1893-1965): Csendélet, 1959. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Nagy Oszkár autográf datálásával és feliratával balra lent. Proveniencia: Nagy Oszkár vázlatkönyve. Plexiüvegezett keretben, 20×29 cm / pencil on paper, unsigned, with Oszkár Nagy's autograph description on the lower left. Framed.
2590739
10281
418
2635601
10282
418
Nagy Zsuzsa (?-): Tokaji hegyek, Pilisi hegyek. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 14×22 cm 2302289
10283
418
2636167
10284
418
Nemes Tibor (1955- ): Tenger. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, dekoratív fakeretben, 50×60 cm 2638926
10285
418
14000
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 20x20 cm
2633342
10286
418
Novák Lajos (1927-1989): Falu télen. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29×39 cm 2639201
10287
418
9500
Obendorf Gusztáv Adolf (1865-?): Kecskemét, Ferencesek kertje. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap felső részében vágással (két részből áll), 29×16,5 cm 2639189
10288
418
Obendorf Gusztáv Adolf (1865-?): Kecskeméti részlet. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 19,5×28,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF