Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Ócsvár Rezső (1877-1968): Dombos táj kilátóval, 1933. Akvarell, papír, jelzett, 17×24 cm
10289.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ócsvár Rezső (1877-1968): Vízparti táj, 1938. Akvarell, papír, jelzett, lap teje kissé foltos, 17,5×24,5 cm
10290.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Orbán Mária (1961-2003): Ünneplő társaság. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. 70x100 cm
10291.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Orosz Gellért (1919-2002): Kert. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 60×80 cm
10292.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Őry Ferenc (?-?): Csendélet. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm. Őry Ferenc Zsolnay porcelánok tervezője volt.
10293.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pállya Celesztin (1864-1948): Női portré. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 14×12 cm
10294.

Rufpreis:
10 000 HUF
22

Papp Tibor (1936-2018): Képvers. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 45,5x36 cm
10295.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Paulovics László (1937-): Portré. Tus, papír, jelzett. 24X16 cm. Üvegezett fakeretben.
10296.

Rufpreis:
5 000 HUF

Péter András (?-?): Asztalördög. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Anna Margit festőművész (1913-1991), Péter András édesanyja hagyatékából. Üvegezett fa keretben. 28x39 cm
10297.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Pintér József (1922-2002): Tanya ősszel. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kopott fakeretben. 35x50 cm
10298.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pogány Géza (1927-2001): Száradó háló (Balaton). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10299.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Pörge Gergely (1858-1930): Tanya gémeskúttal. Ceruza, papír, jelzett. 17x20 cm
10300.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF