Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2532259
10217
418
90000
Koppány Attila (1947-): Architektúra 3. Akril, vászon. Jelzett, a hátoldalon autográf felirattal. Fa keretben. 40x30 cm
2500597
10218
418
Kórusz József (1927-2010): Szüret. Rézkarc, papír, , jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39,5 cm
2489185
10219
418
180000
2638576
10220
418
19000
Kovács Ernő (?- ): A Margit híd, 1988. Olaj, farost, jelzett, kopott keretben, 50x70cm 2541798
10221
418
Kovács Julianna (1947-): Virágkosár mákgubókkal. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x33 cm
2541799
10222
418
4600
Kovács Julianna (1947-): Mikulásvirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x34 cm
2541797
10223
418
Kovács Julianna (1947-): Sakura cseresznyefavirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48x22 cm
2639890
10224
418
Kovács Péter Balázs (1955-): Downtown II., 1997. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV./V. számozással. Sérült, foltos. 64×89 cm 2599226
10225
418
4800
Kovács Tamás (1942-1999): Határ. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (25/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19×9,5 cm
2599211
10226
418
4200
Kovács Tamás (1942-1999): Délután. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13×11 cm
2634574
10227
418
Kozma Lajos (1884-1948): Ölelés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2634697
10228
418
Kozma Lajos (1884-1948): Átadás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF