Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Koppány Attila (1947-): Architektúra 3. Akril, vászon. Jelzett, a hátoldalon autográf felirattal. Fa keretben. 40x30 cm
10217.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Kórusz József (1927-2010): Szüret. Rézkarc, papír, , jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39,5 cm
10218.

Rufpreis:
2 000 HUF

10219.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Kovács Ernő (?- ): A Margit híd, 1988. Olaj, farost, jelzett, kopott keretben, 50x70cm
10220.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kovács Julianna (1947-): Virágkosár mákgubókkal. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x33 cm
10221.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kovács Julianna (1947-): Mikulásvirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x34 cm
10222.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kovács Julianna (1947-): Sakura cseresznyefavirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48x22 cm
10223.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kovács Péter Balázs (1955-): Downtown II., 1997. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV./V. számozással. Sérült, foltos. 64×89 cm
10224.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Kovács Tamás (1942-1999): Határ. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (25/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19×9,5 cm
10225.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kovács Tamás (1942-1999): Délután. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13×11 cm
10226.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kozma Lajos (1884-1948): Ölelés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10227.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

Kozma Lajos (1884-1948): Átadás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10228.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF