Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635612
10192
418
Kerekes Anna (?-): Sámsoni fejfák (10/4), vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 21×11 cm
2634930
10193
418
Kéri Imre (1945-): Flamand tél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (13/100), üvegezett fakeretben, 19×39 cm
2633453
10194
418
Kertész László (?-): Horgász. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Paszpartu foltos. 20X27,5 cm 2565196
10195
418
5500
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kalapos portréja. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 31x28 cm
2565206
10196
418
4600
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kissé foltos. 35x25 cm
2565219
10197
418
5500
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadással, néhány apró folttal. 35x25 cm
2556549
10198
418
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Álmodozó női akt. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. 29x18,5 cm
2620165
10199
418
22000
Kézdi Kovács László (1864-1942): Naplemente. Olaj, papír, jelezve balra lent. Jobb alsó sarkában sérült. 28×39 cm
2580934
10200
418
46000
2620139
10201
418
9500
Kézdi Kovács László (1864-1942): Budapesti enteriőr, 1887. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelzett. 12×11 cm
2604477
10202
418
Kézdi-Kovács László (1864-1942): Fia, Kézdi-Kovács Lóránt portréja, 1906. Pasztell, karton. Jelzett a hátoldalán. 55×40 cm.
2620172
10203
418
Kézdi Kovács László (1864-1942): Harangláb, 1892. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23,5×16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF