Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Kerekes Anna (?-): Sámsoni fejfák (10/4), vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 21×11 cm
10192.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Flamand tél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (13/100), üvegezett fakeretben, 19×39 cm
10193.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kertész László (?-): Horgász. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Paszpartu foltos. 20X27,5 cm
10194.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kalapos portréja. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 31x28 cm
10195.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kissé foltos. 35x25 cm
10196.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadással, néhány apró folttal. 35x25 cm
10197.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Álmodozó női akt. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. 29x18,5 cm
10198.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézdi Kovács László (1864-1942): Naplemente. Olaj, papír, jelezve balra lent. Jobb alsó sarkában sérült. 28×39 cm
10199.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10200.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Kézdi Kovács László (1864-1942): Budapesti enteriőr, 1887. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelzett. 12×11 cm
10201.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10202.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kézdi Kovács László (1864-1942): Harangláb, 1892. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23,5×16,5 cm
10203.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF