Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Sárdy Brutus (1892-1970): Ősz a hegyekben. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán töredékes Műcsarnok, Bp. kiállítási raglappal, Generalart címkével és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. 19,5x28 cm.
10337.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm
10338.

Rufpreis:
2 400 HUF

Edmund Schaefer (1880-1959), 5 db grafika: Részletek a régi Brémáról (Alt-Bremen). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Carl Vietor, Cassel kiadása. Az 1909-ben mergjelent, 10 lapos mappából. Sérült (szakadásokkal). 37x27 cm és hasonló méretben.
10339.

Rufpreis:
1 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Régi házak. Rézkarc, papír, jelzett, 15x19 cm.
10340.

Rufpreis:
3 000 HUF

10341.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10342.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége és a művész pecsétjével, kis sérülésekkel, 30×35 cm
10343.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Napsütötte présház. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 20×20 cm
10344.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó barackfák. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, lap bal alsó sarkában apró hiánnyal, 20×19,5 cm
10345.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Tavasz a kertben. Akvarell, papír, jelzett, 43×60 cm
10346.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Virágcsokor. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, sérült 36x29 cm
10347.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somogyi János (1928-2010): Ballagási virágok. Olaj, farost. Jelzett. 70x50 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10348.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF