Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2637400
10337
418
Sárdy Brutus (1892-1970): Ősz a hegyekben. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán töredékes Műcsarnok, Bp. kiállítási raglappal, Generalart címkével és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. 19,5x28 cm. 2493694
10338
418
Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm
2590790
10339
418
Edmund Schaefer (1880-1959), 5 db grafika: Részletek a régi Brémáról (Alt-Bremen). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Carl Vietor, Cassel kiadása. Az 1909-ben mergjelent, 10 lapos mappából. Sérült (szakadásokkal). 37x27 cm és hasonló méretben.
2635767
10340
418
Scultéty Éva (1917-2001): Régi házak. Rézkarc, papír, jelzett, 15x19 cm.
2392412
10341
418
Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 58x42 cm 2642440
10342
418
2642417
10343
418
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége és a művész pecsétjével, kis sérülésekkel, 30×35 cm
2554530
10344
418
Somlai Vilma (1938-2007): Napsütötte présház. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 20×20 cm
2554495
10345
418
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó barackfák. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, lap bal alsó sarkában apró hiánnyal, 20×19,5 cm
2546985
10346
418
Somlai Vilma (1938-2007): Tavasz a kertben. Akvarell, papír, jelzett, 43×60 cm
2642399
10347
418
Somlai Vilma (1938-2007): Virágcsokor. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, sérült 36x29 cm
2639943
10348
418
14000
Somogyi János (1928-2010): Ballagási virágok. Olaj, farost. Jelzett. 70x50 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF