Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Vetlényi Zsolt (1967-): Liliom és almafa. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 54/100, 12,5×12,5 cm
10409.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vetlényi Zsolt (1967-): Tavaszdombok. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 72/100, 19,5×22,5 cm
10410.

Rufpreis:
4 000 HUF

10411.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vibók Ildikó (?-): Nő kulccsal. Akvarell, papír, jelzett, 41,5×29,5 cm
10412.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Híres emberek 6 db grafika: Méhes, Radnóti, stb. Tus, papír, jelzés nélkül, kb 18×13 cm
10413.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vincze László (1934-2020): Tulipánok, 1978. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 42,5×32,5 cm
10414.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Vincze László (1934-2020): Téli táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×13,5 cm
10415.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vincze László (1934-2020): Őszi táj, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30,5×40 cm
10416.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vinkler László (1912 - 1980): Lovas táj. 1976. Akvarell, papít. Üvegezett kopott keretben, jelzett, 59x79cm
10417.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vogel Eric (1907-1996): BUÉK 1996. Vegyes technika, papír. Hátoldalán Vogel Eric autográf üdvözlő soraival. 10x25 cm
10418.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr képekkel. Akvarell, papír, jelzett. 48×44 cm
10419.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett. 40×48 cm
10420.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF