Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2545190
10409
418
Vetlényi Zsolt (1967-): Liliom és almafa. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 54/100, 12,5×12,5 cm 2640953
10410
418
Vetlényi Zsolt (1967-): Tavaszdombok. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 72/100, 19,5×22,5 cm
1991127
10411
418
2635001
10412
418
Vibók Ildikó (?-): Nő kulccsal. Akvarell, papír, jelzett, 41,5×29,5 cm 2507010
10413
418
Vincze Lajos (1914-2002): Híres emberek 6 db grafika: Méhes, Radnóti, stb. Tus, papír, jelzés nélkül, kb 18×13 cm 2625782
10414
418
Vincze László (1934-2020): Tulipánok, 1978. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 42,5×32,5 cm 2625777
10415
418
Vincze László (1934-2020): Téli táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×13,5 cm 2625771
10416
418
Vincze László (1934-2020): Őszi táj, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30,5×40 cm 2571617
10417
418
30000
Vinkler László (1912 - 1980): Lovas táj. 1976. Akvarell, papít. Üvegezett kopott keretben, jelzett, 59x79cm
2640386
10418
418
Vogel Eric (1907-1996): BUÉK 1996. Vegyes technika, papír. Hátoldalán Vogel Eric autográf üdvözlő soraival. 10x25 cm 2589182
10419
418
Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr képekkel. Akvarell, papír, jelzett. 48×44 cm
2589180
10420
418
Vöröss Tibor (1911-1999): Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett. 40×48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF