Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Vaja László (1957-): Absztrakt kompozíció. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 50x36 cm.
10397.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Városligeti Vajdahunyad. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41 cm
10398.

Rufpreis:
4 000 HUF

Várkonyi János (1947-): Régi fogadó. Olaj, farost. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 70×50 cm
10399.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Varga Mátyás (1910-2002): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, 24×30 cm. Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével
10400.

Rufpreis:
6 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Buda. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 16,5x12,5 cm
10401.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Vega 6. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából. 35×35 cm
10402.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Victor Vasarely (1908-1997): Négyzet struktúra. Offszet, papír, autográf aláírással, keretben, 45x34 cm
10403.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
16

Victor Vasarely (1908-1997): Kör, négyzet, háromszög kompozíció. Offszet, papír, autográf aláírással, keretben, 49x39 cm
10404.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
14

Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluett akt. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton 30x42 cm
10405.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluettek. aktok. Ofszet, papír, 30x42 cm
10406.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluett akt. Ofszet, papír, 30x42 cm
10407.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vetlényi Zsolt (1967-): Találni és hinni. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 54/100, foltos, 12,5×12 cm
10408.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF