Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2540162
10397
418
22000
Vaja László (1957-): Absztrakt kompozíció. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 50x36 cm.
2618426
10398
418
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Városligeti Vajdahunyad. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41 cm
2639802
10399
418
24000
Várkonyi János (1947-): Régi fogadó. Olaj, farost. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 70×50 cm 2635303
10400
418
Varga Mátyás (1910-2002): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, 24×30 cm. Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével
2639430
10401
418
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Buda. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 16,5x12,5 cm
2635224
10402
418
60000
Vasarely Victor (1908-1997): Vega 6. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából. 35×35 cm 2633096
10403
418
Victor Vasarely (1908-1997): Négyzet struktúra. Offszet, papír, autográf aláírással, keretben, 45x34 cm 2633092
10404
418
Victor Vasarely (1908-1997): Kör, négyzet, háromszög kompozíció. Offszet, papír, autográf aláírással, keretben, 49x39 cm 2632499
10405
418
Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluett akt. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton 30x42 cm
2626427
10406
418
Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluettek. aktok. Ofszet, papír, 30x42 cm 2626425
10407
418
Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluett akt. Ofszet, papír, 30x42 cm
2640425
10408
418
Vetlényi Zsolt (1967-): Találni és hinni. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 54/100, foltos, 12,5×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF