Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Andy Warhol (1928-1987): Marylin. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 490/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén ázott, gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease and wet stain
10421.

Rufpreis:
10 000 HUF
26

Andy Warhol (1928-1987): Négyszögletes John Lennon / Quadrant John Lennon Litográfia, papír. Sorszámozott 74/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, Lithography with attest lapméret 38,3x56,3 cm,
10422.

Rufpreis:
12 000 HUF
47

Wárkonyi Gyula (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40x70 cm
10423.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Weber Frida (1891-?), 2 db mű: Álló női akt és ülő női akt. Ceruza, papír, egyik jelzett. 26×39,5 és 40x18 cm
10424.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thomas Werner (1957-): Piros ajak, sárga sál (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Számozott: I/30. Lap tetején apró szakadással. 60x60 cm/ Screenprint on paper. Signed and numbered on the reverse (I/30). With very small tear on the top. 60x60 cm
10425.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia VIII.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
10426.

Rufpreis:
6 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Tiszapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 17×37 cm
10427.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zádor István (1882-1963): Párás nap a Margitszigeten. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, fakeretben, 40×23 cm
10428.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 25×34,5 cm
10429.

Rufpreis:
6 000 HUF

10430.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zálogh Sándor (1954- ): "A mese vége azért iss". Vegyes technika, papír. Üvegezett fémkeretben. 24x28cm
10431.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
10432.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF