Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2623278
10421
418
Andy Warhol (1928-1987): Marylin. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 490/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén ázott, gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease and wet stain 2624695
10422
418
Andy Warhol (1928-1987): Négyszögletes John Lennon / Quadrant John Lennon Litográfia, papír. Sorszámozott 74/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, Lithography with attest lapméret 38,3x56,3 cm, 2613438
10423
418
48000
Wárkonyi Gyula (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40x70 cm 2620464
10424
418
Weber Frida (1891-?), 2 db mű: Álló női akt és ülő női akt. Ceruza, papír, egyik jelzett. 26×39,5 és 40x18 cm 2470282
10425
418
32000
Thomas Werner (1957-): Piros ajak, sárga sál (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Számozott: I/30. Lap tetején apró szakadással. 60x60 cm/ Screenprint on paper. Signed and numbered on the reverse (I/30). With very small tear on the top. 60x60 cm
2548239
10426
418
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia VIII.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm 2562031
10427
418
Würtz Ádám (1927-1994): Tiszapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 17×37 cm
2633444
10428
418
Zádor István (1882-1963): Párás nap a Margitszigeten. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, fakeretben, 40×23 cm
2585544
10429
418
Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 25×34,5 cm 2515513
10430
418
2507301
10431
418
Zálogh Sándor (1954- ): "A mese vége azért iss". Vegyes technika, papír. Üvegezett fémkeretben. 24x28cm
2600378
10432
418
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF