Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564613
10349
418
28000
2598899
10350
418
4200
Sulyok Gabriella (1939-): Pannonhalma. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100), üvegezett fakeretben, 19×30 cm 2562004
10351
418
44000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Csillagok, 1992. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 21/22. 90x64 cm. / Litograph on paper, signed, numbered. 21/22.
2561997
10352
418
44000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Remete vagyok, 1992. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 27/27. Lap jobb szélén kis szakadással. 90x64 cm. / Litograph on paper, signed, numbered. 27/27. 2525773
10353
418
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak, szent madarak. Linómetszet, papír, jelzett (77 Swierkiewicz Róbert), paszpartuban, üvegezett fa keretben, lap és paszpartu alja hullámos, hátoldalán ázásnyommal, 60×44 cm
2638813
10354
418
11000
Szabó József (1889-1955): Híd a patak felett (Rákospatak?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24,5×35,5 cm.
2638808
10355
418
11000
Szabó József (1889-1955): Csendes délután, 1914. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30×22 cm.
2638806
10356
418
11000
Szabó József (1889-1955): Zöldellő táj, 1931. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 33,5×29 cm.
2638843
10357
418
Szabó Vladimir (1905-1991): Vers. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, paszpartu alja kissé foltos. 24,5×29 cm 2599726
10358
418
Szalay József (?- ): Poveretto. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x21cm
2639250
10359
418
Szalay Lajos (1909-1995): Salome, Herodes, Herodias, Keresztelő Szt. János. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 4/XV.. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm 2639257
10360
418
Szalay Lajos (1909-1995): Kafka illusztráció. Nyomat, papír, jelzett, számozott: 264/275.. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF