Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

10349.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Sulyok Gabriella (1939-): Pannonhalma. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100), üvegezett fakeretben, 19×30 cm
10350.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Csillagok, 1992. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 21/22. 90x64 cm. / Litograph on paper, signed, numbered. 21/22.
10351.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Remete vagyok, 1992. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 27/27. Lap jobb szélén kis szakadással. 90x64 cm. / Litograph on paper, signed, numbered. 27/27.
10352.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak, szent madarak. Linómetszet, papír, jelzett (77 Swierkiewicz Róbert), paszpartuban, üvegezett fa keretben, lap és paszpartu alja hullámos, hátoldalán ázásnyommal, 60×44 cm
10353.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szabó József (1889-1955): Híd a patak felett (Rákospatak?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24,5×35,5 cm.
10354.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szabó József (1889-1955): Csendes délután, 1914. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30×22 cm.
10355.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szabó József (1889-1955): Zöldellő táj, 1931. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 33,5×29 cm.
10356.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szabó Vladimir (1905-1991): Vers. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, paszpartu alja kissé foltos. 24,5×29 cm
10357.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szalay József (?- ): Poveretto. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x21cm
10358.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Lajos (1909-1995): Salome, Herodes, Herodias, Keresztelő Szt. János. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 4/XV.. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm
10359.

Rufpreis:
12 000 HUF
16

Szalay Lajos (1909-1995): Kafka illusztráció. Nyomat, papír, jelzett, számozott: 264/275.. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm
10360.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF