Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2636153
10361
418
Szamosvári József (1931-): Templom előtt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett fakeretben, 35×20 cm 2619594
10362
418
Szántó Piroska (1913-1998): Alak. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé sérült, 23×14,5 cm 2619598
10363
418
Szántó Piroska (1913-1998): Lovas. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé sérült, 23×14,5 cm 2562013
10364
418
32000
Szántó Piroska (1913-1998): KIbújtak, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. X/XX számozással. Lap tetején törésnyomokkal. 62x48 cm.
2636240
10365
418
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Rézkarc, merített vízjeles papír, jelzett, számozott (81/100). 10×9,5 cm
2635023
10366
418
Szász Károly István (1909-1979): Arc. Tus, papír, jelzett. 31×24,5 cm 2635020
10367
418
Szász Károly István (1909-1979): Fej. Tus, papír, jelzett. 31×43 cm
2596099
10368
418
15000
Szeift Béla (1944-2012): Hangyák a gatyában. 2008. Akvarell, merített papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 42x30,5 cm 2630677
10369
418
15000
Szekeres József (1944-): Totemoszlop. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 40x92 cm 2630572
10370
418
15000
Szekeres József (1944-): Kompozíció. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 59x32 cm
2500613
10371
418
Széles Sándor (?-?): Tavaszi virágzás, 1900. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x36 cm
2606193
10372
418
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Táj. Akvarell, papír, jelzett. Szilárd Klára autográf ajándékozási soraival Réti Ervin (1928-2015) újságíró részére. Üvegezett fa keretben, 48×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF