Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2589294
10385
418
5500
Tavaszy Noémi (1927-2018): A bölcsőtől... Katona József sorozat), 1991. Linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat. Paszpartuban. 35x49,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab!
2589290
10386
418
5500
Tavaszy Noémi (1927-2018): Itt hasadt meg szíve... Katona József sorozat, 1991. Linómetszet, vegyes technika, papír. Paszpartuban. Jelzett. 35x49,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab!
2596075
10387
418
24000
René William Thomas (1910- ?): A Rhone és a Saone folyó találkozásánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 23,5×41 cm
2637888
10388
418
4400
Tichy Kálmán (1888-1968): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 29x19,5 cm 2466095
10389
418
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fa keretben, 35x50 cm
2635082
10390
418
Tóth Rozália (1946-2015): Tél. Olaj, vegyes technika, farost, jelzett, 40x100 cm. Dekoratív fakeretben. 2394055
10391
418
Udvary Pál (1900-1987): Portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 22×14 cm
2302717
10392
418
2302782
10393
418
Udvary Pál (1900-1987): Kopits János (1872-1944) festő, szobrászművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle vágott, kartonra ragasztva. 23,5x22 cm. 2354560
10394
418
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Kissé foltos. 35x25 cm.
2589210
10395
418
Ujváry Lajos (1925-2006): Dubrovnik, 1974. Filctoll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 34x25 cm
2589203
10396
418
Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő nő. Szén, papír, jelzett. Lap széle sérült. 61x41,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF