Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2492736
10241
418
50000
Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
2617834
10242
418
Majoros István (1952-2022): Vízparti táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kopott fakeretben, 58,5x78,5 cm
2617829
10243
418
Majoros István (1952-2022): Lány az udvaron. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 38x47 cm
2635293
10244
418
Makrisz Zizi (1924- ): Tavasz. Linómetszet, papír, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, lap szélén kis hiány. 30x23 cm 2630233
10245
418
Mannheim Róza (1880-1965): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, lap széle sérült, kissé foltos, 34×24 cm
2630225
10246
418
4600
Mannheim Róza (1880-1965): Kalapos hölgy. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, kissé foltos, 34×24 cm
2620435
10247
418
7500
Mannheim Róza (1880-1965): Csendélet babákkal. Olaj, vászon, jelzett, vakkeret nélkül, sérült, 42×58 cm 2620446
10248
418
2200
Mannheim Róza (1880-1965): Könyöklő lány. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, sérült, foltos, 29×23 cm
2635096
10249
418
30000
Márffy Ödön (1878-1959): Női akt őzzel. Színezett litográfia, papír, jelzett, 34×25 cm Szakadással 2638373
10250
418
Mári József (?-): 20 db vázlat, többségében tájkép. Olaj, karton, kisebbik hányada sérült. Egyik jelzett a hátoldalán, többi jelzés nélkül. 11,5x15 (19db) és 8x12 (1 db) cm közötti méretekben. 2611904
10251
418
6500
Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1965. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/29.), lap bal alsó sarkában törésnyommal, 22,5×30 cm. / linocut on paper, signed, numbered (100/29).
2629869
10252
418
11000
Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák kékben. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott: 8/50. 20×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF