Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
10241.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Majoros István (1952-2022): Vízparti táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kopott fakeretben, 58,5x78,5 cm
10242.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Majoros István (1952-2022): Lány az udvaron. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 38x47 cm
10243.

Rufpreis:
10 000 HUF

Makrisz Zizi (1924- ): Tavasz. Linómetszet, papír, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, lap szélén kis hiány. 30x23 cm
10244.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mannheim Róza (1880-1965): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, lap széle sérült, kissé foltos, 34×24 cm
10245.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mannheim Róza (1880-1965): Kalapos hölgy. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, kissé foltos, 34×24 cm
10246.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Mannheim Róza (1880-1965): Csendélet babákkal. Olaj, vászon, jelzett, vakkeret nélkül, sérült, 42×58 cm
10247.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Mannheim Róza (1880-1965): Könyöklő lány. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, sérült, foltos, 29×23 cm
10248.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Márffy Ödön (1878-1959): Női akt őzzel. Színezett litográfia, papír, jelzett, 34×25 cm Szakadással
10249.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Mári József (?-): 20 db vázlat, többségében tájkép. Olaj, karton, kisebbik hányada sérült. Egyik jelzett a hátoldalán, többi jelzés nélkül. 11,5x15 (19db) és 8x12 (1 db) cm közötti méretekben.
10250.

Rufpreis:
5 000 HUF

Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1965. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/29.), lap bal alsó sarkában törésnyommal, 22,5×30 cm. / linocut on paper, signed, numbered (100/29).
10251.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák kékben. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott: 8/50. 20×25 cm
10252.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF