Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Gaál Domonkos (1940-2009): Mezei csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 29×39 cm
10096.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60x80 cm
10097.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Gaál József (1960-): Szelídek némasága, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 58/80. 35×54 cm
10098.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gaál József (1960-): Kegyetlen színház, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 24/50. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Paszaprtuban. 73×48 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 24/50.
10099.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Gaál József (1960-): Tehetetlenek, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 24/30. Lap bal alsó és jobb felső sarkában törésnyomokkal, 50×78 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 24/30.
10100.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Martin kemencénél. Fametszet, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22x27 cm.
10101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gacs Gábor (1930-2019): Fej. Linómetszet, papír, jelzett, 14,5×11,5 cm
10102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gál József hilibi ( -mh.1847) Marosszék fő királybírója akvarell, jelzett 7x9 cm Sérülésekkel
10103.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Galambos Margit (?-?): Otfrid von Hanstein: Tenochtitlán, art deco könyvborító terv, 1930 körül. Tempera, ceruza, tus, papír. Jelezve jobbra lent. 20x13 cm.
10104.

Rufpreis:
8 000 HUF

Galambosi (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán Képzőművészeti Alap címkéjével. 36×32 cm. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben.
10105.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gallé Tibor (1896-1944): Alföldi táj. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 17×21 cm
10106.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10107.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF