Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2598941
10096
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Mezei csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 29×39 cm 2620215
10097
418
30000
Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60x80 cm
2636075
10098
418
15000
Gaál József (1960-): Szelídek némasága, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 58/80. 35×54 cm 2561990
10099
418
44000
Gaál József (1960-): Kegyetlen színház, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 24/50. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Paszaprtuban. 73×48 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 24/50.
2561976
10100
418
44000
Gaál József (1960-): Tehetetlenek, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 24/30. Lap bal alsó és jobb felső sarkában törésnyomokkal, 50×78 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 24/30.
2523197
10101
418
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Martin kemencénél. Fametszet, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22x27 cm. 2634996
10102
418
Gacs Gábor (1930-2019): Fej. Linómetszet, papír, jelzett, 14,5×11,5 cm
2640503
10103
418
30000
Gál József hilibi ( -mh.1847) Marosszék fő királybírója akvarell, jelzett 7x9 cm Sérülésekkel
2641339
10104
418
Galambos Margit (?-?): Otfrid von Hanstein: Tenochtitlán, art deco könyvborító terv, 1930 körül. Tempera, ceruza, tus, papír. Jelezve jobbra lent. 20x13 cm. 2639750
10105
418
Galambosi (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán Képzőművészeti Alap címkéjével. 36×32 cm. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 2639169
10106
418
Gallé Tibor (1896-1944): Alföldi táj. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 17×21 cm 2639154
10107
418
Gallé Tibor (1896-1944): Alföldi táj. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 17×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF