Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Deim Pál (1932-2016): Kompozíció, ofszet (készült 100 példányban), papír, jelzett, kis lapszéli szakadással, 33×25 cm
10072.

Rufpreis:
4 000 HUF
26

Deli Antal (1886-1960): Kerti munka. Pasztell, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 38x48 cm
10073.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Dévényi János (1956-): Konkrét formák. Akril, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
10074.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Dudás Jenő (1900-1991): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 97/100, üvegezett fakeretben, 40×30 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Tél. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10076.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Budakeszi út. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 34/100. Üvegezett fakeretben, 34,5×25 cm
10077.

Rufpreis:
2 000 HUF

Edvi Illés Aladárné (1877-1963): Meseolvasás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 40x29 cm
10078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egyed Antal (?-?): Paprikás hölgy, 1945. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. Kissé sérült. Feltekerve. 70x57,5 cm
10079.

Rufpreis:
12 000 HUF

10080.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Elekfy Jenő (1895-1968): Duna-híd. Akvatinta, papír, jelzett, lap széle sérült, kis gyűrődésekkel, 29×38 cm
10081.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Élesdy István (1912-1987): Kis házak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x39 cm
10082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Szigliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×14 cm
10083.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF