Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635633
10072
418
Deim Pál (1932-2016): Kompozíció, ofszet (készült 100 példányban), papír, jelzett, kis lapszéli szakadással, 33×25 cm 2624045
10073
418
19000
Deli Antal (1886-1960): Kerti munka. Pasztell, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 38x48 cm 2595957
10074
418
34000
Dévényi János (1956-): Konkrét formák. Akril, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm 2636233
10075
418
Dudás Jenő (1900-1991): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 97/100, üvegezett fakeretben, 40×30 cm 2617859
10076
418
Dudás Jenő (1900-1991): Tél. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2617883
10077
418
Dudás Jenő (1900-1991): Budakeszi út. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 34/100. Üvegezett fakeretben, 34,5×25 cm
2619760
10078
418
Edvi Illés Aladárné (1877-1963): Meseolvasás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 40x29 cm 2640162
10079
418
Egyed Antal (?-?): Paprikás hölgy, 1945. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. Kissé sérült. Feltekerve. 70x57,5 cm 2528493
10080
418
3200
Elekfy Jenő (1895-1968): Hajórakodás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapon két elszíneződéssel (csíkkal), 19,5×28 cm 2636079
10081
418
4200
Elekfy Jenő (1895-1968): Duna-híd. Akvatinta, papír, jelzett, lap széle sérült, kis gyűrődésekkel, 29×38 cm
2640311
10082
418
Élesdy István (1912-1987): Kis házak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x39 cm
2633327
10083
418
Élesdy István (1912-1987): Szigliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF