Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Buhály József (1945-): "Áldozat". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 33/100. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 27×20 cm
10048.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pino Casarini (1897-1972): Opera témájú rézkarcok, papír, jelzett, 6 db, közte Ernani, Norma, díszes bársony mappában, védőtokkal, borítóján dombornyomott fém lemez, 10x8 és 10x14,5 cm közti méretben
10049.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Conrad Gyula (1877-1959): Vihar, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×27 cm
10050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csanády András (1929- ): Széltörés erdő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100). Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 19×29 cm
10051.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Felhők, 1983. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 54x54 cm
10052.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktok, 1986. Kréta, papír, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. 64x32 cm
10053.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes ház, 1977. Akvarell, karton, jelzett, 42,5x61 cm
10054.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm
10055.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Cséry Béla (?-?): Virágcsendélet. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fa keretben. 38,5x28,5 cm
10056.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 27×21 cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csisztu Mihály (1933-2008): Sárospataki vár udvara, Lorántffy-loggia. Filctoll, papír. Jelzett. Paszpartuban. 22x30 cm
10058.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. 5/15 számozással. Lap bal alsó sarka kissé foltos. 50,5x70,5 cm
10059.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF