Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2598914
10036
418
Boldizsár István (1897-1984): Hazai táj (Kóka), 1958. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 29×39 cm
2633323
10037
418
Boldizsár István (1897-1984): Nagybánya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10x13 cm 2457026
10038
418
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Kompozíció Szitanyomat, papír. 30x22cm, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben.
2635041
10039
418
22000
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Torreádor, 1961. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 23,5×16,5 cm 2635714
10040
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel 29x40 cm
2617898
10041
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Házak. Fametszet, papír, jelzett, lapon kisebb törésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 24×38,5 cm 2633334
10042
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Tavaszi virágok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (82/100). Üvegezett, kopott fakeretben, hátoldali üveg törött, 39,5×30 cm 2633333
10043
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Vízparton. Fametszet, papír, jelzett, számozott (81/100). Üvegezett, kopott fakeretben, 31×46 cm 2500627
10044
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 29x39 cm
2515518
10045
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Önarckép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50×40 cm
2546077
10046
418
15000
Börtsök László (?-?): Szent István, Szent Gellért és Szent László (?), 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alja sérült. 48x63 cm.
2526715
10047
418
6500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF