Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Boldizsár István (1897-1984): Hazai táj (Kóka), 1958. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 29×39 cm
10036.

Rufpreis:
2 800 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Nagybánya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10x13 cm
10037.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Bolmányi Ferenc (1904-1990): Kompozíció Szitanyomat, papír. 30x22cm, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben.
10038.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bolmányi Ferenc (1904-1990): Torreádor, 1961. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 23,5×16,5 cm
10039.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel 29x40 cm
10040.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Házak. Fametszet, papír, jelzett, lapon kisebb törésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 24×38,5 cm
10041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Tavaszi virágok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (82/100). Üvegezett, kopott fakeretben, hátoldali üveg törött, 39,5×30 cm
10042.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bordás Ferenc (1911-1982): Vízparton. Fametszet, papír, jelzett, számozott (81/100). Üvegezett, kopott fakeretben, 31×46 cm
10043.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 29x39 cm
10044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Önarckép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50×40 cm
10045.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Börtsök László (?-?): Szent István, Szent Gellért és Szent László (?), 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alja sérült. 48x63 cm.
10046.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10047.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF