Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Berki Viola (1932-2001): Hódolat az ősöknek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/87), üvegezett fakeretben, 30×32 cm
10024.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Berki Viola (1932-2001): Harcosok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×33 cm
10025.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 19×11,5 cm
10026.

Rufpreis:
12 000 HUF

Biczó Judit (1915-1987): 2 db grafika. akvarell, vegyes technika 8-10 cm
10027.

Rufpreis:
2 800 HUF

10028.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16x49 cm
10029.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bodor Miklós (1925-2010): Jakabszállás. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×18 cm
10030.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bokor Béla (?-?): Erdei patak. Szén, papír. Üvegezett fa keretben. 29x21 cm
10031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bokor Béla (?-?): Patak. Szén, papír. Üvegezett fa keretben. 29x20,5 cm
10032.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bokor Béla (?-?): Temesvár, öreg falu. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x29 cm
10033.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Kunsági táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 14×29 cm
10034.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 19,5×33,5 cm
10035.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF