Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602233
10024
418
5500
Berki Viola (1932-2001): Hódolat az ősöknek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/87), üvegezett fakeretben, 30×32 cm 2602236
10025
418
5500
Berki Viola (1932-2001): Harcosok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×33 cm 2482790
10026
418
Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 19×11,5 cm
2570730
10027
418
Biczó Judit (1915-1987): 2 db grafika. akvarell, vegyes technika 8-10 cm
2570868
10028
418
14000
542604
10029
418
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16x49 cm 2600930
10030
418
Bodor Miklós (1925-2010): Jakabszállás. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×18 cm 2431602
10031
418
Bokor Béla (?-?): Erdei patak. Szén, papír. Üvegezett fa keretben. 29x21 cm 2431601
10032
418
Bokor Béla (?-?): Patak. Szén, papír. Üvegezett fa keretben. 29x20,5 cm 2431600
10033
418
Bokor Béla (?-?): Temesvár, öreg falu. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x29 cm 2632046
10034
418
Boldizsár István (1897-1984): Kunsági táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 14×29 cm
2618320
10035
418
Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 19,5×33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF