Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2636216
10168
418
Járay Sándor (1926- ): Dombos táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 24x26 cm 2636215
10169
418
Járay Sándor (1926- ): Erőbelső. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 27x46 cm
2555804
10170
418
44000
Járitz Józsa (1893-1986): Stonehenge, 1930-as évek. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: László Károly (Carl Laszlo, 1923-2013) műgyűjtő, könyvkiadó gyűjteményéből. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 30,5x36 cm 2632708
10171
418
Jaschik Álmos és Muhits Sándor 2 linómetszet a Díszítőművészet c. lapból cca 1913. Lapméret 21x25 cm
2633448
10172
418
Jelinek Lajos (?-): Portré. Vegyes technika, farost. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 42X37 cm
2560257
10173
418
4600
Jendrassik Loránd (1895/1896-1970): Lelle (Balatonlelle), 1935. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben, 24,5x35 cm
2639824
10174
418
3400
Jeney Jenő (1874-1942): Politikai karikatúra 19. század vége tus papír 23 x29 cm 2533958
10175
418
Józsa Anna (?-): Az élet él és élni akar. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60x50 cm 2590726
10176
418
26000
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 27x27 cm
2590724
10177
418
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 20/50 számozással. 12x19 cm
2550684
10178
418
Kádár György (1912-2002): Szobanövény. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, 34x24 cm 2633079
10179
418
38000
Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, (95/100). Hátoldalon a művész pecsétjével. 55x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF