Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Járay Sándor (1926- ): Dombos táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 24x26 cm
10168.

Rufpreis:
4 000 HUF

Járay Sándor (1926- ): Erőbelső. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 27x46 cm
10169.

Rufpreis:
6 000 HUF

Járitz Józsa (1893-1986): Stonehenge, 1930-as évek. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: László Károly (Carl Laszlo, 1923-2013) műgyűjtő, könyvkiadó gyűjteményéből. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 30,5x36 cm
10170.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Jaschik Álmos és Muhits Sándor 2 linómetszet a Díszítőművészet c. lapból cca 1913. Lapméret 21x25 cm
10171.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelinek Lajos (?-): Portré. Vegyes technika, farost. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 42X37 cm
10172.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jendrassik Loránd (1895/1896-1970): Lelle (Balatonlelle), 1935. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben, 24,5x35 cm
10173.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Jeney Jenő (1874-1942): Politikai karikatúra 19. század vége tus papír 23 x29 cm
10174.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Józsa Anna (?-): Az élet él és élni akar. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60x50 cm
10175.

Rufpreis:
1 600 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 27x27 cm
10176.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 20/50 számozással. 12x19 cm
10177.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Szobanövény. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, 34x24 cm
10178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, (95/100). Hátoldalon a művész pecsétjével. 55x40 cm
10179.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF