Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

10144.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hetey Katalin (1924-2010): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40).
10145.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10146.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hincz Gyula (1904-1986): Ellentétek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (96/100), foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 29,5x38,5 cm
10147.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Holló László (1887-1976): Nő tanulmány, 1929. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x23 cm
10148.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Horváth Mária (?- ): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 80x60 cm
10149.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Idrányi Tibor (1896-1979): Erdőbelső. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült régi fakeretben. 101,5x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
10150.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Imre István (1918-1983): Mátyás templom (Zápor után). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült keretben, 39×30 cm
10151.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Imre István (1950-): Erdőben. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. 29x20 cm
10152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Incze István (1905-1978): Marosvásárhelyi kert. Olaj, rétegelt falemez, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Dekoratív fakeretben, 45,5×39 cm
10153.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Innocent Ferenc (1859-1934): Női portré. Olaj vászon. Jelzett. Reprezentatív florentin, kissé kopott fakeretben, 50x44 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10154.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10155.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF