Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Gulyás Dénes (1927-2003): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, paaszpartuban, 22,5x32,5 cm
10120.

Rufpreis:
12 000 HUF

10121.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Gulyás Dénes (1927-2003): Portré. Olaj, farost, jelzett. Szélein kissé sérült. 80x60 cm
10122.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Guzy Marcin (1942-), lengyel festő: Szent. Tempera, fa. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 47x23 cm
10123.

Rufpreis:
4 000 HUF

10124.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Győrffy Sándor (1951-): Duplakanyar átfestés No. 1., 1999. Szitanyomat, zománcfesték, papír, jelzett a hátoldalán. 40x59,5 cm.
10125.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Győry Miklós (1905-1995): Dunántúl. Színes rézkarc, papír, jelzett, 28x20 cm
10126.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hajdik Antal (1928-2010): Tihany, olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Díszes, kissé sérült fa keretben, 40,5×61 cm
10127.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

Hajnal János (1913-2010): Női akt, 1940-44 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 61,5x41,5 cm
10128.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hommage á Matisse. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.ex. jelzéssel, üvegezett keretben, 29x29 cm
10129.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Keith Haring (1958-1990): Bálványimádók. Ofszet - lito papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 27/150. Keith Haring Foundation szárazpecséttel jelzett. . Képméret 34x38 cm, Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm
10130.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Havasi Szilvia (1982-): Naplemente a tengeren. Akril, vászon, jelzett 30 x 25 cm
10131.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF