Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2636069
10120
418
Gulyás Dénes (1927-2003): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, paaszpartuban, 22,5x32,5 cm 2593359
10121
418
100000
2634931
10122
418
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Portré. Olaj, farost, jelzett. Szélein kissé sérült. 80x60 cm
2635156
10123
418
Guzy Marcin (1942-), lengyel festő: Szent. Tempera, fa. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 47x23 cm
2617819
10124
418
38000
2639098
10125
418
14000
Győrffy Sándor (1951-): Duplakanyar átfestés No. 1., 1999. Szitanyomat, zománcfesték, papír, jelzett a hátoldalán. 40x59,5 cm.
2635279
10126
418
Győry Miklós (1905-1995): Dunántúl. Színes rézkarc, papír, jelzett, 28x20 cm 2638987
10127
418
14000
Hajdik Antal (1928-2010): Tihany, olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Díszes, kissé sérült fa keretben, 40,5×61 cm 2639477
10128
418
Hajnal János (1913-2010): Női akt, 1940-44 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 61,5x41,5 cm
2633102
10129
418
28000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hommage á Matisse. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.ex. jelzéssel, üvegezett keretben, 29x29 cm 2624713
10130
418
Keith Haring (1958-1990): Bálványimádók. Ofszet - lito papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 27/150. Keith Haring Foundation szárazpecséttel jelzett. . Képméret 34x38 cm, Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm 2432371
10131
418
Havasi Szilvia (1982-): Naplemente a tengeren. Akril, vászon, jelzett 30 x 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF