Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2541621
10132
418
Havasi Szilvia (1982-): Csónak a téli Tisza-tavon. Akril, vászon, jelezett 25 x 30 cm
2475934
10133
418
Havasi Szilvia (1982-): Őszi erdő. Akril, farost, jelzett 30 x 40 cm 2466343
10134
418
Havasi Szilvia (1982-): Balatoni vitorlás. Akril, farost, jelzett 44x31 cm
2596161
10135
418
15000
Nicholas Ház, Ház Miklós (1883-1953): Lázálom (Fever Dream). Nyomat, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, 25×19,5 cm 2633429
10136
418
Heil Edit (?-): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 32×28 cm
2612554
10137
418
Hénel Gusztáv (1887-1966): Hegyvidék. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán kocsi tanulmány. 19×28,5 cm
2635298
10138
418
Hepp Edit (1947-): Országos Levéltár. Rézkarc, papír, jelzett, 39x30 cm Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével
2640280
10139
418
Hermann Zoltán (1954-): ZRL 02, 1997. Fotocinkográfia, raszteres klisé, ofszet, papír, jelzett, számozott (25/50). Paszpartuban, 10,5×16 cm
2640272
10140
418
Hermann Zoltán (1954-): Budapest. Akvarellel színezett rézkarc, papír jelzett. Paszpartuban, 14,5×12 cm 2640266
10141
418
Hermann Zoltán (1954-): Lovak. Rézkarc, papír jelzett. Számozott: 78/100. Üvegezett fakeretben, 24,5×17,5 cm
2633070
10142
418
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40), ca. 34,5x21 cm. 2635014
10143
418
Herwerth József (1939-1987): Őszi táj. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. 17×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF