Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2600920
10156
418
36000
Iván Szilárd (1912-1988): Utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett. 49×60 cm
2632045
10157
418
Iván Szilárd (1912-1988): Pákász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16x23 cm 2636111
10158
418
Jakab Gyula (1910-1991): Egy téli nap Újpesten (1933). Akvarell, papír, jelzett, 13×9 cm 2636145
10159
418
Jakab Gyula (1910-1991): Aktok. Ceruza, papír, jelzett, 6,5×6,5 és 23×14,5 cm 2636119
10160
418
Jakab Gyula (1910-1991): Dunapart (1933). Akvarell, papír, jelzett, 21×17 cm 2636143
10161
418
4600
Jakab Gyula (1910-1991): Balatoni csendélet, Fonyód (1928). Ceruza, papír, jelzett, 20×16,5 cm
2636116
10162
418
Jakab Gyula (1910-1991): Budapest, Városliget (1939). Akvarell, papír, jelzett, 24×17 cm 2636139
10163
418
Jakab Gyula (1910-1991): Cigány asszony (1937). Ceruza, papír, jelzett, 22×16,5 cm 2636157
10164
418
Jakab Gyula (1910-1991): Akt. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 és 24×11,5 cm 2636200
10165
418
Jakab Gyula (1910-1991): Tanulmány egy szoborhoz. Ceruza, papír, jelzett, 28×20 cm 2636217
10166
418
Jakab Gyula (1910-1991): Tanulmányok. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 és 26×17,5 cm 2636219
10167
418
Jakab Gyula (1910-1991): Tanulmányok. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 és 21,5×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF