Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Iván Szilárd (1912-1988): Utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett. 49×60 cm
10156.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Iván Szilárd (1912-1988): Pákász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16x23 cm
10157.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jakab Gyula (1910-1991): Egy téli nap Újpesten (1933). Akvarell, papír, jelzett, 13×9 cm
10158.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Jakab Gyula (1910-1991): Aktok. Ceruza, papír, jelzett, 6,5×6,5 és 23×14,5 cm
10159.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Jakab Gyula (1910-1991): Dunapart (1933). Akvarell, papír, jelzett, 21×17 cm
10160.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Jakab Gyula (1910-1991): Balatoni csendélet, Fonyód (1928). Ceruza, papír, jelzett, 20×16,5 cm
10161.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Jakab Gyula (1910-1991): Budapest, Városliget (1939). Akvarell, papír, jelzett, 24×17 cm
10162.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Jakab Gyula (1910-1991): Cigány asszony (1937). Ceruza, papír, jelzett, 22×16,5 cm
10163.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakab Gyula (1910-1991): Akt. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 és 24×11,5 cm
10164.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Jakab Gyula (1910-1991): Tanulmány egy szoborhoz. Ceruza, papír, jelzett, 28×20 cm
10165.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakab Gyula (1910-1991): Tanulmányok. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 és 26×17,5 cm
10166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakab Gyula (1910-1991): Tanulmányok. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 és 21,5×14 cm
10167.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF