Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2623026
10084
418
Engi Mária: 6 db divatterv, ornamentika, vegyes technika. papír, jelzett, 30x41cm 2619242
10085
418
Engi Mária: 14 db, ornamentika, vegyes technika. papír, jelzett, 30x42cm 2619215
10086
418
Engi Mária: 8 db divatterv, ornamentika, vegyes technika. papír, jelzett, 30x42cm 2616853
10087
418
F. Györffy Anna (1915-2006): 3 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm 2505533
10088
418
2568559
10089
418
Farkasházy Miklós (1895-1964): Fragmentum. Linómetszet, papír, jelzett, 38x25 cm 2427095
10090
418
2612119
10091
418
22000
Fenster T. Gábor (1981-): Space compression. Egyedi, digitális grafika. Print, vászon. Jelzett a hátoldalon. 60×80 cm
2599149
10092
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (23/50). Üvegezett, kissé kopott fakeretben, lap alja kissé foltos, 39×29 cm 2637882
10093
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26x39 cm 2599126
10094
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Fakeretben, 29×39 cm 2632044
10095
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Erdélyi emlék. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF