Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2634571
10229
418
Kozma Lajos (1884-1948): Munka eredménye. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2630960
10230
418
Kövesdy Géza (1887-1950):Tájkép házakkal. Olaj, vászon, kopott keretben, 50x40 cm 2556067
10231
418
34000
Lakatos Artúr (1880-1968): Zöldellő táj (Franciaország?). Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 19,5x27 cm 2556184
10232
418
Lakatos Artúr (1880-1968): Úri utca, Buda. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 33x24 cm 2639273
10233
418
Legéndy József (1927-2007): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 32,5x24,5 cm
2506829
10234
418
Lieber Éva (1932-2005): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×47 cm
2601081
10235
418
Lipták Mihály (1950-): Experiment. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XV. számozással, paszpartuban, 27×18 cm
1323532
10236
418
Lisziák Elek (1939-2007): Vízparti táj. Pasztell, papír-farost, jelzett, üvegezett keretben, 47×64 cm 2635427
10237
418
Lunczer Anikó (1942-): Ártéri fa. Színes linómetszet, papír, jelzett. 65/100, 45x24 cm. Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével
2599241
10238
418
Lunczer Anikó (1942-): Dunapart. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20,5×30 cm
2599136
10239
418
Lunczer Anikó (1942-): Réti müge. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (23/100), lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben, 44×16,5 cm
2462171
10240
418
46000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF