Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Kozma Lajos (1884-1948): Munka eredménye. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10229.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kövesdy Géza (1887-1950):Tájkép házakkal. Olaj, vászon, kopott keretben, 50x40 cm
10230.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
26

Lakatos Artúr (1880-1968): Zöldellő táj (Franciaország?). Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 19,5x27 cm
10231.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Lakatos Artúr (1880-1968): Úri utca, Buda. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 33x24 cm
10232.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Legéndy József (1927-2007): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 32,5x24,5 cm
10233.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lieber Éva (1932-2005): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×47 cm
10234.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lipták Mihály (1950-): Experiment. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XV. számozással, paszpartuban, 27×18 cm
10235.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lisziák Elek (1939-2007): Vízparti táj. Pasztell, papír-farost, jelzett, üvegezett keretben, 47×64 cm
10236.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lunczer Anikó (1942-): Ártéri fa. Színes linómetszet, papír, jelzett. 65/100, 45x24 cm. Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével
10237.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lunczer Anikó (1942-): Dunapart. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20,5×30 cm
10238.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lunczer Anikó (1942-): Réti müge. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (23/100), lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben, 44×16,5 cm
10239.

Rufpreis:
1 200 HUF

10240.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF