Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Prihoda István (1891-1956): Mária. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 30×23 cm
10301.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prihoda István (1891-1956)-Glatz Oszkár (1872-1958): Leány kapával. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda), 22,5x20cm, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben.
10302.

Rufpreis:
8 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Az országos Testnevelési tanács emléklapja a rézkarc 51x 40 cm Jelzett a nyomaton Feltekerve.
10303.

Rufpreis:
5 000 HUF

Püspök Anita (1972-): Mandala, 2015. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 50x50 cm
10304.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rác András (1926-2013): Fej. Kréta, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x30 cm
10305.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Rác András (1926-2013): Kompozíció. Zománcfesték, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 42x30 cm
10306.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rác András (1926-2013): Három madár (mozaikterv vagy illusztráció). Gouache, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 21,5x30,5 cm
10307.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rác András (1926-2013), kétoldalas mű: Család (Mozaik- vagy falképterv). Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x50,5 cm
10308.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rác András (1926-2013): Fej. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x32,5 cm
10309.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
14

Rác András (1926-2013): Kompozíció. Zománcfesték, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 29,5x21 cm
10310.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Rácmolnár Sándor (1960): Tükörkép, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/42). 50×70 cm
10311.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ranko Radovic (1935-2005): The knight on the road, 1988. Rézkarc, papír, kartonon, jelzett, számozott: 63/90, 58×42 cm / Etching on paper and board, signed, numbered 63/90
10312.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF