Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2640245
10301
418
Prihoda István (1891-1956): Mária. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 30×23 cm 2580908
10302
418
Prihoda István (1891-1956)-Glatz Oszkár (1872-1958): Leány kapával. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda), 22,5x20cm, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 2639759
10303
418
Prihoda István (1891-1956): Az országos Testnevelési tanács emléklapja a rézkarc 51x 40 cm Jelzett a nyomaton Feltekerve.
2635172
10304
418
Püspök Anita (1972-): Mandala, 2015. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 50x50 cm
2635247
10305
418
13000
Rác András (1926-2013): Fej. Kréta, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x30 cm
2635259
10306
418
28000
Rác András (1926-2013): Kompozíció. Zománcfesték, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 42x30 cm 2635316
10307
418
Rác András (1926-2013): Három madár (mozaikterv vagy illusztráció). Gouache, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 21,5x30,5 cm
2635325
10308
418
Rác András (1926-2013), kétoldalas mű: Család (Mozaik- vagy falképterv). Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x50,5 cm
2635062
10309
418
8500
Rác András (1926-2013): Fej. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x32,5 cm 2635265
10310
418
34000
Rác András (1926-2013): Kompozíció. Zománcfesték, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 29,5x21 cm
2596113
10311
418
Rácmolnár Sándor (1960): Tükörkép, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/42). 50×70 cm
2639078
10312
418
11000
Ranko Radovic (1935-2005): The knight on the road, 1988. Rézkarc, papír, kartonon, jelzett, számozott: 63/90, 58×42 cm / Etching on paper and board, signed, numbered 63/90 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF