Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Sorbanállás csokorral. Tus, papír, jelzett. Lap széle vágott és ragasztott. Üvegezett fa keretben, 19×26 cm
10373.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Pénztár előtt. Tus, papír, jelzett. Lap sarkaiban kissé foltos (feltehetően paszpartuzás nyomaival). Üvegezett fa keretben, 19×26 cm
10374.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szirányi István (1951-): Krúdy Gyula illusztrációk (6 db illusztráció egy lapon), 1979. Ceruza, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. Feltekerve. 37×38 cm
10375.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilveszter Albert (?-): Szováta. Pirográfia, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 32X47 cm. Fa keretben.
10376.

Rufpreis:
3 000 HUF

10377.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szőnyi Jenő (1902-?): 12 db rajza. Tus, papír, jelzett, kb 16x17 cm
10378.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szüle Péter (1886-1944): Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Dekoratív fakeretben, 60×50 cm.
10379.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
29

Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm
10380.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Takács Győző (1938-): Hajnalhasadás Mezőberénynél. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 53x65 cm. Dekoratív fakeretben.
10381.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Takács Zoltán (?-): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 35x50 cm
10382.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tálos Gyula (1887-1975)?: Hall terve. Ceruza, pausz. jelzés nélkül. 44x24 cm Kartonon.
10383.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással
10384.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF