Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2606323
10373
418
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Sorbanállás csokorral. Tus, papír, jelzett. Lap széle vágott és ragasztott. Üvegezett fa keretben, 19×26 cm
2606330
10374
418
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Pénztár előtt. Tus, papír, jelzett. Lap sarkaiban kissé foltos (feltehetően paszpartuzás nyomaival). Üvegezett fa keretben, 19×26 cm 2517923
10375
418
Szirányi István (1951-): Krúdy Gyula illusztrációk (6 db illusztráció egy lapon), 1979. Ceruza, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. Feltekerve. 37×38 cm 2633431
10376
418
Szilveszter Albert (?-): Szováta. Pirográfia, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 32X47 cm. Fa keretben. 2494019
10377
418
2637393
10378
418
Szőnyi Jenő (1902-?): 12 db rajza. Tus, papír, jelzett, kb 16x17 cm
2602294
10379
418
38000
Szüle Péter (1886-1944): Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Dekoratív fakeretben, 60×50 cm. 2618411
10380
418
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm
2639016
10381
418
24000
Takács Győző (1938-): Hajnalhasadás Mezőberénynél. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 53x65 cm. Dekoratív fakeretben.
2639690
10382
418
Takács Zoltán (?-): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 35x50 cm
2635257
10383
418
Tálos Gyula (1887-1975)?: Hall terve. Ceruza, pausz. jelzés nélkül. 44x24 cm Kartonon.
2579582
10384
418
Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF