Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564260
10325
418
Réti Zsuzsa (1899-?): Pár. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett keretben, 50×36 cm
2637379
10326
418
Róna Emy (1904-1988): Békét! Akvarell, papír, jelzett 23x23 cm Szélén kis gyűrődéssel 2638866
10327
418
Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatozók, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, foltos, 14,5×20 cm 2638850
10328
418
Rudnay Gyula (1878-1957): Vízhordó, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, kissé foltos, 24×16 cm 2635044
10329
418
15000
Ruszkay György (1924-1998), kétoldalas mű: Vízparti táj és hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×48,5 és 35x50 cm
2633253
10330
418
30000
Ruzicskay György (1896-1993): Utolsó perc. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27x32 cm
2633261
10331
418
30000
Ruzicskay György (1896-1993): Anyaság fényben. Szén, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 27x32 cm
2634703
10332
418
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24×18 cm 2639909
10333
418
Samu Hajnalka (?-): Tavaszi öröm. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
2639904
10334
418
Samu Hajnalka (?-): Tüzes ébredés. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
2637411
10335
418
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napos dunaparti táj, 1930. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: 1930. évi őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. Hátoldalán az 1930. évi Őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. raglapjával. 41x53 cm. 2604423
10336
418
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dunaparti táj, 1930. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán az 1930. évi Őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. raglapjával. 41x53,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF