Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Réti Zsuzsa (1899-?): Pár. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett keretben, 50×36 cm
10325.

Rufpreis:
5 000 HUF

Róna Emy (1904-1988): Békét! Akvarell, papír, jelzett 23x23 cm Szélén kis gyűrődéssel
10326.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
29

Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatozók, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, foltos, 14,5×20 cm
10327.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Vízhordó, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, kissé foltos, 24×16 cm
10328.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruszkay György (1924-1998), kétoldalas mű: Vízparti táj és hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×48,5 és 35x50 cm
10329.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ruzicskay György (1896-1993): Utolsó perc. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27x32 cm
10330.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ruzicskay György (1896-1993): Anyaság fényben. Szén, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 27x32 cm
10331.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24×18 cm
10332.

Rufpreis:
5 000 HUF

Samu Hajnalka (?-): Tavaszi öröm. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
10333.

Rufpreis:
8 000 HUF

Samu Hajnalka (?-): Tüzes ébredés. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
10334.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Napos dunaparti táj, 1930. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: 1930. évi őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. Hátoldalán az 1930. évi Őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. raglapjával. 41x53 cm.
10335.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Dunaparti táj, 1930. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán az 1930. évi Őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. raglapjával. 41x53,5 cm.
10336.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF