Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márta Mónika (?-): Naplemente. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 30×25 cm
10254.

Rufpreis:
4 000 HUF

Medgyessy Ferenc (1881-1958): Álló női akt. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Kétoldalas mű, hátoldalán: ülő női akt és fej tanulmány, ceruza, papír, hagyatéki bélyegzővel. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 33,5×14,5 cm
10255.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Mendlik Oszkár (1871-1963): Sziklás tengerpart. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. 51,5x38 cm.
10256.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm
10257.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Menyhárt József (1901-1976): Bor, élet, halál. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×15,5 cm
10258.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Messina Salvatore (1916-1982): Cím nélkül. Vegyes technika, vászon. Jelzés nélkül. Fa keretben. 38,5x44 cm.
10259.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Mester Tibor (1953-): 4 db grafika. Pasztel, akvarell, papír. Jelzés nélkül 30x40 cm Egyik keretben
10260.

Rufpreis:
4 000 HUF

10261.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Mészáros Marianna (1963-): Barátok temploma, Kecskemét, Milleniumi sorozat 2., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/22), 11×25 cm
10262.

Rufpreis:
4 000 HUF

10263.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm
10264.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF