Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1369792
10253
418
Marosi Ilona (1941-): Önarckép. Olaj, vászon, sérült, jelzett, 60×83 cm 2636224
10254
418
Márta Mónika (?-): Naplemente. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 30×25 cm 2556249
10255
418
30000
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Álló női akt. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Kétoldalas mű, hátoldalán: ülő női akt és fej tanulmány, ceruza, papír, hagyatéki bélyegzővel. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 33,5×14,5 cm 2639924
10256
418
Mendlik Oszkár (1871-1963): Sziklás tengerpart. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. 51,5x38 cm. 2581284
10257
418
1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm
2581164
10258
418
Menyhárt József (1901-1976): Bor, élet, halál. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×15,5 cm
2639934
10259
418
14000
Messina Salvatore (1916-1982): Cím nélkül. Vegyes technika, vászon. Jelzés nélkül. Fa keretben. 38,5x44 cm.
2640263
10260
418
Mester Tibor (1953-): 4 db grafika. Pasztel, akvarell, papír. Jelzés nélkül 30x40 cm Egyik keretben
2528743
10261
418
3200
2631643
10262
418
Mészáros Marianna (1963-): Barátok temploma, Kecskemét, Milleniumi sorozat 2., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/22), 11×25 cm
2489173
10263
418
30000
2617666
10264
418
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF