Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Kalló László (1925-2018): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 18,5x28,5 cm
10180.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Károlyi András (1938-): A szerencse forgandó. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm
10181.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi András (1938-): Cápatáj. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással, lap sarkaiban kisebb törésnyommal 21×52,5 cm
10182.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Alföldi fények. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív, sérült fakeretben, 35×50 cm
10183.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kaszner Margit (1938-2012): Februári madonna. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán sérült címkén feliratozott, 40x30 cm.
10184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaveczky Zoltán (1897-1965): Dunamenti táj, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5×12,5 cm
10185.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keiss Károly (1883-1953): Család 1932. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, sérült 55x45 cm
10186.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 78x61,5 cm / Oil on canvas, signed.
10187.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán datált. Javított. Fa keretben, 88x68 cm / Oil on canvas, signed. Repaired.
10188.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

Kelemen Pál (1942-1999): Mesetáj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×37,5 cm
10189.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kelemen Pál (1942-1999): Mesebeli táj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 36×25 cm
10190.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kelety Gusztáv (1834-1902): Bernriedi részlet (Felső-Bajorország). Ceruza, papír. Hagyatéki bélyegzővel. 11x17,5 cm. Üvegezett, sérült fa keretben. / Gusztáv Kelety (1834-1902): Bernriedi (Oberbayern). Pencil on paper. With estate stamp. 11x17,5 cm. Framed.
10191.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF