Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563951
10180
418
3200
Kalló László (1925-2018): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 18,5x28,5 cm
2553191
10181
418
Károlyi András (1938-): A szerencse forgandó. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm
2554653
10182
418
3400
Károlyi András (1938-): Cápatáj. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással, lap sarkaiban kisebb törésnyommal 21×52,5 cm
2599619
10183
418
32000
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Alföldi fények. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív, sérült fakeretben, 35×50 cm
2507316
10184
418
Kaszner Margit (1938-2012): Februári madonna. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán sérült címkén feliratozott, 40x30 cm. 2633330
10185
418
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Dunamenti táj, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5×12,5 cm 2541815
10186
418
34000
Keiss Károly (1883-1953): Család 1932. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, sérült 55x45 cm
2489204
10187
418
150000
Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 78x61,5 cm / Oil on canvas, signed.
2489192
10188
418
190000
Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán datált. Javított. Fa keretben, 88x68 cm / Oil on canvas, signed. Repaired.
2574699
10189
418
15000
Kelemen Pál (1942-1999): Mesetáj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×37,5 cm
2574695
10190
418
15000
Kelemen Pál (1942-1999): Mesebeli táj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 36×25 cm
2556151
10191
418
14000
Kelety Gusztáv (1834-1902): Bernriedi részlet (Felső-Bajorország). Ceruza, papír. Hagyatéki bélyegzővel. 11x17,5 cm. Üvegezett, sérült fa keretben. / Gusztáv Kelety (1834-1902): Bernriedi (Oberbayern). Pencil on paper. With estate stamp. 11x17,5 cm. Framed. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF