Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916): Akt, 1913. Szén, papír, jelezve balra lent. Sérült, kissé foltos. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében és hagyatékában. 56×40 cm. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
10204.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916): Női portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Sérült. 86×61 cm. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében és hagyatékában
10205.

Rufpreis:
5 000 HUF

10206.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916): Rómaifürdő, 1915. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. A hátoldalán apja, Kézdi-Kovács László (1864-1942) által feliratozott. Kissé sérült és foltos. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében és hagyatékában. 55×43,5 cm. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
10207.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Kiss Imre / Marilla: Tájképek, 4 db, vegyes technika, papír, 25×30
10208.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége címkéjén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×50 cm.
10209.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kiss Zoltán László (1949-2016): Háborús ének, 1982. Plextol, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, kissé sérült. Fakeretben, 80×100 cm
10211.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Klie Zoltán (1897-1992): Vadállat az erdőben. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (halványan). Üvegezett, dekoratív fa keretben, 20×28 cm
10212.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
10213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet, papír, jelzés nélkül 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10214.

Rufpreis:
5 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Alakok. Golyóstoll, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Szerepelt a Szalay Lajos állandó kiállításon, Miskolci Galéria, 1900-es évek. Üvegezett fakeretben. 17,5x23,5 cm
10215.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kopits János (1872-1944): Napfényes utca. Olaj, karton. Jelzett. 24X34 cm. Sérült fakeretben.
10216.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF