Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm
10108.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gémes Gyula Mihály (?-?): Asztali csendélet. Olaj, papír, üvegezett kopott léckeretben, jelzett 48x33cm
10109.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gergely Annamária: Lovagvár. Színes rézkarc, papír, jelzett, , 22×18 cm
10110.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gerő András (1936-): Csendélet. Olaj, farost, hátoldalán jelzett, kopott keretben. 47x59cm
10111.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

10112.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gimes Lajos (1886-1945): Amsterdam. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×31,5 cm
10113.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Glock Klára (1896-1966): Lányok népviseletben. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Sérült. Üvegezett, sérült fakeretben, 24×18 cm
10114.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gráber Margit (1896-1993): Leány arckép, 1979. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 40×60 cm / oil on canvas, signed
10115.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10116.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

cca 1930 Grexa Gyula (1891-1977): Tabán, Kacsa utca algráfia, jelzett 17x12 cm Üvegezett keretben
10117.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Varázsfüvek, madarak. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 12x7 cm. Üvegezett fém keretben.
10118.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Gulyás Dénes (1927-2003): Hegyvidéki táj. Akvarell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 22,5x32,5 cm
10119.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF