Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2555644
10108
418
Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm
2555638
10109
418
Gémes Gyula Mihály (?-?): Asztali csendélet. Olaj, papír, üvegezett kopott léckeretben, jelzett 48x33cm
2635290
10110
418
Gergely Annamária: Lovagvár. Színes rézkarc, papír, jelzett, , 22×18 cm
2637669
10111
418
Gerő András (1936-): Csendélet. Olaj, farost, hátoldalán jelzett, kopott keretben. 47x59cm 2517788
10112
418
2556575
10113
418
4400
Gimes Lajos (1886-1945): Amsterdam. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×31,5 cm 2636177
10114
418
Glock Klára (1896-1966): Lányok népviseletben. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Sérült. Üvegezett, sérült fakeretben, 24×18 cm 2489157
10115
418
65000
Gráber Margit (1896-1993): Leány arckép, 1979. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 40×60 cm / oil on canvas, signed 2489160
10116
418
100000
Gráber Margit (1896-1993): Lány gyümölcsággal. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. Hátoldalán feliratozott és ltsz. 78.591 számmal. Proveniencia: Korábban letétben a Fővárosi Képtárban. 60×38 cm. Fa keretben / oil on canvas, mounted on board, signed, framed 2641404
10117
418
cca 1930 Grexa Gyula (1891-1977): Tabán, Kacsa utca algráfia, jelzett 17x12 cm Üvegezett keretben 2628184
10118
418
70000
Gross Arnold (1929-2015): Varázsfüvek, madarak. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 12x7 cm. Üvegezett fém keretben. 2636070
10119
418
Gulyás Dénes (1927-2003): Hegyvidéki táj. Akvarell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 22,5x32,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF