Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2617667
10265
418
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm 2428544
10266
418
Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5 cm
2314486
10267
418
2633449
10268
418
15000
Móricz Margit (1902-1990): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 55×39 cm 2635206
10269
418
Muhits Sándor (1882-1956): Siratás. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, lapszéli sérüléssel, 24,5×21 cm
2635199
10270
418
Muhits Sándor (1882-1956): Jelenet. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, 24,5×37,5 cm 2635196
10271
418
4600
Muhits Sándor (1882-1956): Illusztráció. Tus, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, 30×42,5 cm 2192890
10272
418
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Lányok. Ceruza, papír, jelzett, 38x27 és 43x30,5 cm
2612743
10273
418
26000
Nagy Ernő (1973-): Monoki homokbánya. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.
2612747
10274
418
26000
Nagy Ernő (1973-): Színes táj. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.
2640226
10275
418
Nagy Ferenc (1892-1970): Bernáthegyi kutya, 1933. Rézkarc, papír, jelzett, 12x18 cm.
2589177
10276
418
Nagy Lajos (1956-): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelzett. 30,5x21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF