Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm
10265.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5 cm
10266.

Rufpreis:
4 000 HUF

10267.

Rufpreis:
3 000 HUF

Móricz Margit (1902-1990): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 55×39 cm
10268.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Muhits Sándor (1882-1956): Siratás. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, lapszéli sérüléssel, 24,5×21 cm
10269.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Muhits Sándor (1882-1956): Jelenet. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, 24,5×37,5 cm
10270.

Rufpreis:
5 000 HUF

Muhits Sándor (1882-1956): Illusztráció. Tus, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, 30×42,5 cm
10271.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Lányok. Ceruza, papír, jelzett, 38x27 és 43x30,5 cm
10272.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Ernő (1973-): Monoki homokbánya. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.
10273.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Nagy Ernő (1973-): Színes táj. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.
10274.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Nagy Ferenc (1892-1970): Bernáthegyi kutya, 1933. Rézkarc, papír, jelzett, 12x18 cm.
10275.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nagy Lajos (1956-): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelzett. 30,5x21,5 cm
10276.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF