Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2634585
15705
418
Books: History
Walter Böttger: Kultur im Alten China. Leipzig-Jena-Berlin,1977,Urania. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2634578
15706
418
Books: History
Kovács Éva, Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1980, Corvina. Egészoldalas, színes fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
2634581
15707
418
Books: History
Klinghammer István - Papp-Váry Árpád: Földünk tükre a térkép. Bp., 1983., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2632716
15708
418
Books: History
Miskolczy Ambrus: A Vasgárda. (1927-1937.) Antiszemitizmus, mitológia, vallás. I. köt. Bp., 2015., Gondolat. Kiadói papírkötés 2632638
15710
418
Books: History
Fleisz János: Az erdélyi magyar sajtó története 1940-1944. Pécs,2016,Pannónia Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés. 2635953
15711
418
Books: History
Rézler Gyula: A magyar nagyipari munkásság kialakulása 1867-1914. Bp., 1938, Rekord. 209 p. Kiadói illusztrált papírborítékban, szakadozott, foltos. Intézményi pecséttel.
2635905
15712
418
Books: History
Böröndi Lajos, Deák Ernő (szerk.): A felszívódás veszélye, a fennmaradás esélyei - Magyar szórványok Európában, Amerikában, Ausztráliában. Felsőpulyai "Kufstein" X. Tanácskozás Oberpullendorf/Felsőpulya 2008. szeptember 6-7-én. Bécs, 2009, Sodalitas. 292 p. Kiadói papírkötés.
2632009
15713
418
Books: History
Nomád népvándorlások, magyar honfoglalás. Szerkesztette: Felföldi Szabolcs, Sinkovics Balázs. Bp., Balassi Könyvkiadó, 2001. Kiadói papírkötésben. 2614506
15714
418
Books: History
2633047
15715
418
Books: History
László Gyula: Őstörténetünk legkorábbi szakaszai. A finnugor őstörténet régészeti emlékei a Szovjetföldön. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban. 2635912
15716
418
Books: History
Böröndi Lajos, Deák Ernő (szerk.): 1956 utóélete Ausztriában - Európában. A meneküléstől az integrációig. "Kufstein" IX. Tanácskozás Felsőpulyán 2006. szeptember 9-10-én. Bécs, 2009, Sodalitas. 265 p. Kiadói papírkötés, néhány ceruzás jelöléssel, jegyzettel.
2601910
15717
418
Books: History
Csukássi József: Bismark. Élet és jellemrajz. Történelmi Könyvtár 20. füzet. Bp., 1876., Franklin, 111 p. Átkötött kopott félbőr-kötésben, a címlapon bejegyzésekkel és pecséttel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF