Plihál Katalin, Hapák József: Maps of Europe - Európa térképei 1520-2001. Bp., 2003, Helikon Kiadó. Színes térképekkel gazdagon illusztrálva, kihajtható mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. új állapotban
Mao Ce Tung: Beszédek és írások 1956-1974. szerk: Polonyi Péter h.n. é.n. k.n. Számozott, 19. számú. Kiadói papírkötésben. Zárt terjesztésű, kereskedelmi forgalomba nem került!
Radvánszky Béla: Magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században. Bp.,1986, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kopott papír védőborítóban.
Róna-Tas András: A honfoglaló magyar nép. Bevezetés a korai magyar történelem ismeretébe. Bp., 1997., Balassi. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, térképekkel, színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Daniel Kalder: A pokoli könyvtár. Diktátorokról, a műveikről és a betűvetés egyéb katasztrófáiról. Ford.: Bottka Sándor Mátyás. Bp., 2018., Athenaeum. Kiadói papírkötés