Csizmadia Zoltán Csizmadia Zoltánné: '56 magyar ifjúsága. H.n., 2016, magánkiadás. 311 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
3 db az 1956-os forradalommal kapcsolatos könyv: Gyurkó László: 1956. Bp, 1987, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés. + Gervai András (szerk.): 13 nap remény. Filmek a forradalomról. Kiadói papírkötés. + Jobbágyi Gábor: Szigorúan titkos emlékkönyv. 1956. Bp., 1998, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés.
Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp. 1937., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Harmadik bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, belül szép állapotban.
A politikus Antall József - Az európai úton. Tanulmányok, esszék, emlékezések a kortársaktól. Szerk.: Jeszenszky Géza, Kapronczay Károly, Biernaczky Szilárd. Bp.,2006., Mundus. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The search for Alexander. An exhibiton. Boston,1980,The Greek Ministry of Culture and Sciences - New Graphic Society. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.