Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 226

Rédey Sarolta Dóra (szerk.): Kisfogház Emlékhely. H.n., 2002, Igazságügyi Minisztérium-Magyar Politikai Foglyok Szövetsége. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt 1956-os fotókkal illusztrált. Műbőrkötés.
15802.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vikingek és elődeik. Kiállítási katalógus. Bp., 1980., Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15803.

Rufpreis:
1 400 HUF

Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Bp., 2005., XX. Század Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben.
15804.

Rufpreis:
1 200 HUF

15805.

Rufpreis:
2 000 HUF

Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Bp., 1990, Tornado Damenija. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15806.

Rufpreis:
800 HUF

16500.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kubinyi Ferenc: Fekete Lexikon. I. 1945-1946. Miskolc, 1994, Malomfalvi. Kiadói papírkötésben.
16501.

Rufpreis:
1 000 HUF

16502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szemjon Reznyik: Oroszország fasizálódása. Antiszemitizmus a posztszovjet korszakban. Ford.: Csontos Lea Szilvia. Debrecen,é.n.,Hajja & Fia. Kiadói kartonált papírkötés.
16503.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sinclair Hood: A minószi Kréta. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A papírborító hiányzik.
16505.

Rufpreis:
800 HUF

Christopher Hibbert: A Medici-ház tündöklése és bukása. Bánki Vera fordítása. Bp, 1993, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16507.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF