Rédey Sarolta Dóra (szerk.): Kisfogház Emlékhely. H.n., 2002, Igazságügyi Minisztérium-Magyar Politikai Foglyok Szövetsége. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt 1956-os fotókkal illusztrált. Műbőrkötés.
Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Bp., 2005., XX. Század Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben.
Gróf Bethlen Miklós önéletírása. Bevezette és sajtó alá rendezte Tolnai Gábor. Magyar Száadok. Bp.,[1943], Ardói Könyvkiadó, XXXII+623 p.+1 t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel, sérült gerinccel.
Magyar Hírmondó. Az első magyar nyelvű újság. Válogatás. Sajtó alá rendezte, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Kókay György. Nemzeti Könyvtár. Művelődéstörténet. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.