Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411760
16508
418
Books: History
2386601
16509
418
Books: History
2405029
16510
418
Books: History
2381544
16511
418
Books: History
2460034
16512
418
Books: History
2460058
16513
418
Books: History
2324097
16514
418
Books: History
2329119
16515
418
Books: History
2391920
16516
418
Books: History
Bíró Aurél-Seremetyeff-Papp János: Szűz Mária-ábrázolású zászlók 1-3. köt. 1. köt.: Szűz Mária-ábrázolású katonai zászlók 1508-1509. 2. köt.: Templomi, cserkész és iskolai zászló. 16-21. század. 3. Céhes, ipartestületi és egyleti (kulturális, hagyományőrző) zászló. 1696-1952. Bp.-Pápa, 2015-2016-2017, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum-Pápai Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés. 2507217
16517
418
Books: History
Cserei Mihály: Erdély históriája. [1661-1711] Sajtó alá rendezte, bevezetőt és a jegyzeteket írta: Bánkúti Imre. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés.
2507167
16518
418
Books: History
2507146
16519
418
Books: History
Az első világháború és a forradalmak képei. Bp.,1977, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF