https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 226

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Generali története a magyar biztosítási piacon. Összeáll.: Aubrecht Ilona, Géber Ferenc, Kornidesz Mihály, Martinez Judit, Szamay Ilona. Bp., 1996, Generali. Kiadói papírkötés,
1
16508.

A Generali története a magyar biztosítási piacon. Összeáll.: Aubrecht Ilona, Géber Ferenc, Kornidesz Mihály, Martinez Judit, Szamay Ilona. Bp., 1996, Generali. Kiadói papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feleki László: Napóleon. Bp., 1979, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.
1
16509.

Feleki László: Napóleon. Bp., 1979, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simon Pearson: Totális háború 2006-ban? Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16510.

Simon Pearson: Totális háború 2006-ban? Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Markovits Rodion: Szibériai garnizon. Kollektív riportregény. Bp., 1986, Ifjúsági lap- és könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
1
16511.

Markovits Rodion: Szibériai garnizon. Kollektív riportregény. Bp., 1986, Ifjúsági lap- és könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Saint-Simon: XIV. Lajos udvara. XIV. Lajos udvara. Bp., 1941, Officina Nyomda és Kiadóvállalat.
1
16512.

Saint-Simon: XIV. Lajos udvara. XIV. Lajos udvara. Bp., 1941, Officina Nyomda és Kiadóvállalat.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Felcser Hanna: Egy jógi a vasfüggöny mögött. Svami Purna jógi a rendszerváltás előtti és utáni Magyarországon. H.n., é.n., Pilis. Kiadói papírkötés.
1
16513.

Felcser Hanna: Egy jógi a vasfüggöny mögött. Svami Purna jógi a rendszerváltás előtti és utáni Magyarországon. H.n., é.n., Pilis. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A batthyányi-kormány igazságügyi minisztere. Zalai gyűjtemény 43. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1998, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16514.

A batthyányi-kormány igazságügyi minisztere. Zalai gyűjtemény 43. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1998, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Méray-Horváth Károly: A tévedések politikája és a kivezető út. Kossuth Ferencnek ajánlva. Bp., 1909. Deutsch 14p. Kis szamárfüllel
1
16515.

Méray-Horváth Károly: A tévedések politikája és a kivezető út. Kossuth Ferencnek ajánlva. Bp., 1909. Deutsch 14p. Kis szamárfüllel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bíró Aurél-Seremetyeff-Papp János: Szűz Mária-ábrázolású zászlók 1-3. köt. 1. köt.: Szűz Mária-ábrázolású katonai zászlók 1508-1509. 2. köt.: Templomi, cserkész és iskolai zászló. 16-21. század. 3. Céhes, ipartestületi és egyleti (kulturális, hagyományőrző) zászló. 1696-1952. Bp.-Pápa, 2015-2016-2017, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum-Pápai Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16516.

Bíró Aurél-Seremetyeff-Papp János: Szűz Mária-ábrázolású zászlók 1-3. köt. 1. köt.: Szűz Mária-ábrázolású katonai zászlók 1508-1509. 2. köt.: Templomi, cserkész és iskolai zászló. 16-21. század. 3. Céhes, ipartestületi és egyleti (kulturális, hagyományőrző) zászló. 1696-1952. Bp.-Pápa, 2015-2016-2017, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum-Pápai Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Cserei Mihály: Erdély históriája. [1661-1711] Sajtó alá rendezte, bevezetőt és a jegyzeteket írta: Bánkúti Imre. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16517.

Cserei Mihály: Erdély históriája. [1661-1711] Sajtó alá rendezte, bevezetőt és a jegyzeteket írta: Bánkúti Imre. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Angyal Dávid: A vallási küzdelmek százada - Magyarorország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. A magyar nemzet története VIII. köt. Bp., én., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
1
16518.

Angyal Dávid: A vallási küzdelmek százada - Magyarorország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. A magyar nemzet története VIII. köt. Bp., én., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az első világháború és a forradalmak képei. Bp.,1977, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16519.

Az első világháború és a forradalmak képei. Bp.,1977, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse