Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 226

Karsai Elek: A budai Sándor-palotában történt. 1919-1941. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kisebb folttal, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15742.

Rufpreis:
1 400 HUF

Eddy Bauer: The History of World War II. Sydney, 1979., Book for Pleasure. Angol nyelven. Fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15743.

Rufpreis:
1 600 HUF

Diószegi György, Gáti József: A Multitude of Spectacles. Hungary's Role in the History of World Exhibitions. Ford.: Agnes Scott. Bp., 1992, B+V. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15744.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csonkaréti Károly: Horthy, a tengerész. Bp.,1993, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15745.

Rufpreis:
1 000 HUF

Huszár Tibor-Szabó János: Restauráció vagy kiigazítás. A kádári represszió intézményesülése. 1956-1962. Bp., 1999., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
15746.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1954., Szikra. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
15747.

Rufpreis:
1 000 HUF

Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp., 1967, Corvina. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
15748.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Borítón apróbb sérüléssel.
15749.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bayer Zsolt: 1956 ",,,hogy legyen jel". Bp., 2000, XX. Század Intézet. Fekete-fehér képekkel, az 1956-os forradalom idején készült fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
15750.

Rufpreis:
1 200 HUF

Standeisky Éva: Az írók és a hatalom, 1956-1963. Bp., 1996, 1956-os Intézet. 481 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15751.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sorsdöntések. A kiegyezés - 1867. A trianoni béke - 1920. A párizsi béke - 1947. Összeáll., szerk., az előszót és a magyarázó jegyzeteket írta: Gerő András. Bp.,Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
15752.

Rufpreis:
1 000 HUF

Panyik István- Sellei Sarolta: Kréta. Mükéné. Trója. Szabó Miklós tanulmányával és képmagyarázataival. Bp, 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15753.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF