Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635731
15766
418
Books: History
Kosáry Domokos: Görgey. Kincsestár, Magyar Szemle Társaság, Bp., 1939. Újrakötve, szép állapotban. 2636509
15767
418
Books: History
Jotischky László Sárközi Mátyás (szerk.): Októberi tükör 2008. A Magyarok Angliai Országos Szövetsége évkönyve. Bp., 2008, MAOSZ. Kiadói kartonált papírkötésben.
2636463
15768
418
Books: History
P. Sebők Anna: Kolozsvári perek 1956. Bp., 2001, Hamvas Béla Kultúrakutató Intézet. Kiadói papírkötésben, néhány kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel. 2636165
15769
418
Books: History
Lovas István: Jobbegyenes. Bp.,1999,Kairosz. Kiadói papírkötésben. Újszerű állapotban. 2633651
15770
418
Books: History
Mítoszok nyomában... Mítoszképzés és történetírás a Duna-tájon. Tanulmányok. Főszerk.: Miskolczy Ambrus. Szerk.: Hausner Gábor, Kincses Katalin Mária. Transylvanica Varietas. Bp., 2004., ELTE Román Filológiai Tanszék - Központi Statisztikai Hivatal Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2634042
15771
418
Books: History
2633675
15772
418
Books: History
Román eszmetörténet. 1866-1945. Önismeret és modernizáció a román gondolkodásban. Bp., 1994., Aetas-Századvég. Kiadói papírkötésben. 2633683
15773
418
Books: History
Borsi-Kálmán Béla: Polgárosodott nemes avagy (meg)nemesedett polgár. Írások a "nemesi polgárisodás" témaköréből. Pécs, 2002., Jelenkor. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
2637862
15774
418
Books: History
Darkó Jenő: Császárimádó Róma képromboló Bizánc. Gyorsuló Idő. Bp., 1977., Magvető. Kiadói papírkötés.
2636614
15775
418
Books: History
2615801
15776
418
Books: History
Gosztonyi Péter: Légiveszély, Budapest! Bp.,1989, Népszava. Kiadói papírkötés.
2615926
15777
418
Books: History
I. V. Szalin műveinek magyar bibliográfiája. 1945-1950. Bp., 1951., Szikra. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF