Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 226

Kosáry Domokos: Görgey. Kincsestár, Magyar Szemle Társaság, Bp., 1939. Újrakötve, szép állapotban.
15766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jotischky László Sárközi Mátyás (szerk.): Októberi tükör 2008. A Magyarok Angliai Országos Szövetsége évkönyve. Bp., 2008, MAOSZ. Kiadói kartonált papírkötésben.
15767.

Rufpreis:
1 400 HUF

P. Sebők Anna: Kolozsvári perek 1956. Bp., 2001, Hamvas Béla Kultúrakutató Intézet. Kiadói papírkötésben, néhány kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel.
15768.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lovas István: Jobbegyenes. Bp.,1999,Kairosz. Kiadói papírkötésben. Újszerű állapotban.
15769.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mítoszok nyomában... Mítoszképzés és történetírás a Duna-tájon. Tanulmányok. Főszerk.: Miskolczy Ambrus. Szerk.: Hausner Gábor, Kincses Katalin Mária. Transylvanica Varietas. Bp., 2004., ELTE Román Filológiai Tanszék - Központi Statisztikai Hivatal Levéltára. Kiadói papírkötésben.
15770.

Rufpreis:
1 400 HUF

15771.

Rufpreis:
1 200 HUF

Román eszmetörténet. 1866-1945. Önismeret és modernizáció a román gondolkodásban. Bp., 1994., Aetas-Századvég. Kiadói papírkötésben.
15772.

Rufpreis:
1 200 HUF

Borsi-Kálmán Béla: Polgárosodott nemes avagy (meg)nemesedett polgár. Írások a "nemesi polgárisodás" témaköréből. Pécs, 2002., Jelenkor.  Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15773.

Rufpreis:
1 200 HUF

Darkó Jenő: Császárimádó Róma képromboló Bizánc. Gyorsuló Idő. Bp., 1977., Magvető. Kiadói papírkötés.
15774.

Rufpreis:
1 000 HUF

15775.

Rufpreis:
800 HUF

Gosztonyi Péter: Légiveszély, Budapest! Bp.,1989, Népszava. Kiadói papírkötés.
15776.

Rufpreis:
1 000 HUF

I. V. Szalin műveinek magyar bibliográfiája. 1945-1950. Bp., 1951., Szikra. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
15777.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF